Skocz do zawartości

Myszka do Playstation 4 - VenomX v3


Recommended Posts

Witam,

 

Potrzebuję dobrej precyzyjnej myszki do urządzenia VenomX v3 czyli do podłączenia myszki i klawiatury do PS4. Granie w "strzelanki" na padzie do dla mnie mordęga stąd też nabyłem te urządzenie.

 

Fabryczne myszka w VenomX jest tandetna i dość słaba więc podłączyłem "niby" lepszego A4tech Oscar X747 - już jest dużo lepiej jednak to nie jest to ! :)

 

Wcześniej jak posiadałem Xbox 360 i PS3 to bawiłem się urządzeniem Hama speedshot - zgrywało się to idealnie właśnie z Razerem Deathadder.

 

Kiedyś posiadałem owego Razera ( pierwszą wersję i sprawował się wybornie - o takim kształcie myszkę bym chciał. 

 

Czy znajdę coś lepszego od Razera w cenie do 250 zł ? - wiadomo nim taniej tym lepiej.

 

ps. Gdyby ktoś miał jakieś pytania dotyczące VenomaX chętnie pomogę i odpowiem :).

 

Pewnie wybór będzie między Razer Deathadder oraz Mionix Avior 7000 z tym, że Razer jest sporo tańszy :).

 

 

§  Budżet: 250 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: A4tech Oscar X747 wcześniej Razer Deathadder

§  Jaką masz obecnie podkładkę: jakaś pomarańczowa ze specjalnego gumowego tworzywa (bardzo wygodna a i wszystkie myszki jakie miałem bardzo dobrze z nią współpracują)

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: Z maksymalnie jak największych (gdyż wtedy VenomX najlepiej działa)

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: Przy obecnej myszce za dużo...

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Destiny, Battlefield 4, W przyszłości Halo na Xbox one itp.

§  Ile przycisków używasz w myszce: 2

§  Chwyt: Palm grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: Przeciętna

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: VenomX potrzebuje lepszego bardziej precyzyjnego sensora aby ruchy w grach były szybsze oraz dokładniejsze.

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Najlepiej o kształcie Razera deathadder lub podobnym.

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

Dokładnie, można tam podłączyć każdą myszkę.

 

Szczerze mówiąc to zależy mi na czasie ponieważ 10 stycznia wyjeżdżam a chciałbym dłużej pograć na dobrej myszce :). Oczywiście sprzęt zabieram ze sobą jednak wolałbym kupić coś już dziś aby na wtorek to mieć.

 

Ap ropo jak się będzie nazywała ta odświeżona wersja Zowie EC1-A ?

 

ps. czy będzie coś innego w tej cenie równie dobrego ?

 

Co myślicie o SteelSeries Rival 100 ? - to niższa półka ale może do moich zastosowań wystarczy ?

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

W nowszych rewizjach Rivala poprawili gumy po boku. Zresztą, oprócz tych felernych gum nigdy nie można było zarzucić czegokolwiek do jakości wykonania Rivala. W Rivalu 100 nie ma problemu z gumami, bo... po prostu ich nie ma. :rotfl:

 

Przecież DA ma jedne z najlepiej ulokowanych przycisków bocznych, więc nie rozumiem, o co Ci chodzi.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...