Skocz do zawartości

Laptop lub komputer stacjonarny do [2500 - 2700]


Recommended Posts

Witam. Mam mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem zasadę pisania tematów, jeśli nie, proszę o poprawę.


 


Przymierzam się do kupienia laptopa lub komputera. Chciałbym aby był on typowo gamingowy.


To znaczy by działały na nim na najwyższych detalach bez problemu takie tytuły jak Wiedzmin 3 , Wolfenstein : The Old Blood, GTA 5, Need For Speed ( ten z 2015 ) co niedawno miał premierę, Heroes 7 itd.


I tu jest mój problem : nie bardzo znam się na nazwach ''bebechów'' jakie miałby mieć taki sprzęt, a nie chciałbym być zrobiony w balona w sklepie. Dodatkowo mam ograniczony budżet i tu pada moje pytanie :


 


Czy za kwotę podaną w tytule tematu LUB MNIEJSZĄ dałoby rade kupić takiego laptopa lub komputer?


 


Jeśli tak to prosiłbym o podanie  nazwy procesorów, kart graficznych i innych ''bebechów'' jakie musiałby mieć taki laptop, tak bym mógł w sklepie ewentualnie zweryfikować czy takowy posiadają.


 


Dodatkowo mam pytanie : Czy na takim lapku pójdą mi wymienione tytuły?


 


I7 3630 qm , 8gb ram, 1000 gb hdd , geforce gtx660


 


Jeśli nie, to ile taki laptop bądź komputer może kosztować?


 


Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.


Pozdrawiam http://www.forumpc.pl/public/style_emoticons/default/smile.png


Link to post
Share on other sites

 

 

To znaczy by działały na nim na najwyższych detalach bez problemu takie tytuły jak Wiedzmin 3 , Wolfenstein : The Old Blood, GTA 5, Need For Speed ( ten z 2015 ) co niedawno miał premierę, Heroes 7 itd

 

W FullHD nie ma to najmniejszych szans.  

Link to post
Share on other sites

ooo swietnie, bo juz sie przestraszylem, ze przy tym funduszu co mam sobie nie pogram.

 

A czy mógłbyś wymienić mi jakie części potrzebuje na takiego składaka?

Chodzi mi o konkretne nazwy karty graficznej, procka, ramu itd.

Link to post
Share on other sites

NA który post patrzyłeś? Przecież możesz zamówić. Chyba nie myślisz o gotowcu ze sklepu bo to większa tragedia niż allegro  

na ostatni post kajtka w podanym temacie. Czyli odradzacie kupno ze sklepu? Wlasnie mam z tym problem, czy lepiej sam poskladac czy ze sklepu,bo ze sklepu to zawsze gwarancje mam jakby cos sie rozwalilo.

Link to post
Share on other sites

 

 

Chodzi o to czy lepiej kupic gotowego ze sklepu, czy samemu pokupować części osobno i zlecic złożenie komuś.

 

Jak masz komuś zlecać złożenia i dodatkowo za to płacić i nie wiadomo jak to jeszcze zostanie złożone, to lepiej daj niech zrobią to w sklepie.  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...