Skocz do zawartości

Smartfon w okolicach 2000


Recommended Posts

Witam. Planuję w najbliższym czasie zakupić jakiegoś dobrego smartfona. Przeznaczenie to wszystkiego właściwie, głównie internet. Cena 2000 +/-200zł powiedzmy. Chciałbym aby zmieściło się w niej też jakieś dobre etui.Zastanawiam się nad SG6, ale nie jestem do końca pewny.

Link to post
Share on other sites

S6 to bardzo dobry wybór. To najlepszy flagowiec tej generacjiRozważ jeszcze LG G4. Porównywalny do S6. Ekran 5,5 cala do internetu może być lepszy

Jeśli chciałbyś trochę zaoszczędzić to zobacz jeszcze Honora 7. Bardzo płynny i szybki. Do internetu też się sprawdzi.bjest też świetnie wykonany i ogólnie nadaje się do wszystkiego oprócz zaawansowanych gier a kosztuje na aplegro około 1300zł.

Link to post
Share on other sites

Wg. opinii innych użytkowników ciężko się go używa, jest po prostu zbyt duży.

Weź s6/g4. Temat był poruszany dziesiątki razy i wielokrotnie było mówione że to obecnie najlepsze smartfony. Tu już zależy od Ciebie co wybierzesz.

Link to post
Share on other sites

Note 4 jest jednym z najlepszych smartfonów na rynku obok S6. Na plus na pewno należy tu zaliczyć (przynajmniej wg mnie) ściągalna klapkę i możliwość rozbudowy pamięci (a to już duży plus), no i cenę względem S6. Telefon w dłoni do obsługi jedną ręką średnio się sprawdza, ale ma funkcję zmniejszania ekranu (i ogólnie więcej trybów ustawień wyświetlacza i "dotykowości" - w nowszych wersjach TW Samsung uprościł opcje, co może byś wadą lub zaleta, jak na to spojrzeć z konkretnego punktu widzenia).

 

Plusem są tu na pewno wyświetlacz i rysik - tylko zależy co komu potrzebne, bo z drugiej strony S6 posiada świetną moc do gier itp. i fenomenalny aparat, jeden z najlepszych na rynku, w wielu momentach wręcz najlepszy względem konkurencji. Jest też dużo poręczniejszy, ładniejszy, posiada lepszy czytnik linii pap. i z tego co pamiętam chyba lepszą łączność LTE, chociaż za to ręki nie dam uciąć ;P

 

Ja mam zamiar nabyć Note 4, chociaż w sumie miewam jeszcze chwile zawahania, czy nie lepszy byłby S6.

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...