Skocz do zawartości

Uniwersalna myszka do 150zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kebab84,

Recommended Posts

Witam, 
Zastanawiam się nad wymianą obecnej myszki. Poniżej przedstawiam wzór :)
 

§  Budżet: 150zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: Logitech M185, wcześniej Razer Naga

§  Jaką masz obecnie podkładkę: Nie posiadam i nie zamierzam używać

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: Nie mam pojęcia, według pomiaru wychodzi mi obecnie koło 400.

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: Obecnie nie mam jak zmierzyć, jeśli to bardzo istotne, to dopiszę później - ale raczej względnie mało, MPS/HPS.

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Przeróżne RPG, gry akcji. Z FPS'ów to obecnie myszkę kupuje z myślą o SW Battlefroncie.

§  Ile przycisków używasz w myszce: LPM, ŚPM, rolka, PPM.

§  Chwyt: Obecnie z uwagi na rozmiar Finger grip, wcześniej na Razerze raczej Palm grip (ale wówczas grałem tylko w MMO).

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1 + 2 + 2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: Koło 15cm.

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: W obecnej nawet ŚPM już nie działa a podczas gry w FPS przyciski wzajemnie się zahaczają i jest lekka tragedia.

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Lubie lekkie i dobrze wykonane produkty. Wystarczą mi tylko LPM, klikalna rolna i PPM. Niebieskie lub czerwone podświetlenie mile widziane.

 

Dodam jeszcze, że gram raczej sporadycznie i w większości używać tej myszki będę do pracy (ma być przede wszystkim wygodna na codzień), także chciałbym by była uniwersalna.

Z góry dziękuje za zainteresowanie tematem.

 

 

Link to post
Share on other sites

Ewentualnie kana teraz kosztuje 170. Rival100 gorszy od kany według mnie bo mam oba :D

 

Albo za 190 rival :) to tak chyba top do 200zl

 

Mógłbyś rozwinąć ten skrót? Bo nie jestem w temacie i nie wiem co to 'kana' :) Używki odpadają bo zależy mi na fakturze, także pewnie zdecyduje się na tego CM'a.

Link to post
Share on other sites

Miałem Kanę przez niecały rok. 

1. Kształt tej myszki jest dobry, ale jakiś kretyn postanowił wszystko to zepsuć, wsadzając po bokach przyciski w najgorszy możliwy sposób.

2. LOD wynosi ok. pół kilometra.

3. Ślizgacze są zbyt cienkie, przez co mycha szoruje spodem na miększych podkładkach.

Link to post
Share on other sites

Wiadomo do kiedy jest promocja?

Kupiłem swoją ss rival 100 jakiś czas temu, lecz lpm był zepsuty i oddałem odesłałem, jako że miałem 14 dni na odstąpienie od umowy.

 

Czekam teraz na kasę, ale nie wiem kiedy stwierdzą usterkę (myszkę już mają).

 

Mam nadzieję że zdążę przed końcem promocji na x kom.

Link to post
Share on other sites

Miałem Kanę przez niecały rok. 

1. Kształt tej myszki jest dobry, ale jakiś kretyn postanowił wszystko to zepsuć, wsadzając po bokach przyciski w najgorszy możliwy sposób.

2. LOD wynosi ok. pół kilometra.

3. Ślizgacze są zbyt cienkie, przez co mycha szoruje spodem na miększych podkładkach.

1. Dla mnie są to najlepiej umiejscowione przyciski, zależy pewnie jak się trzyma myszkę.  

2. LOD do 5 milimetrów, nie wiem jak to sprawdzałeś że pół kilometra ale nie chce wiedzieć. xD Mi nie przeszkadza nie jestem i nie będę profesjonalnym graczem a jak coś jest sztuczka z taśmą. 

3. Nie wiem do jakich podkładek zaliczyć qck ale nic nie haczy. 

 

Kolega 2 razy wymieniał Rivala tego droższego nie 100 w xkomie, raz występował dwuklik a potem rolka obcierała. Teraz zadowolony ale że dużo gra w CSa to już mu ta guma się wyciera po miesiącu. Moja Kana po pół roku jak nowa a sporo używam. 

Link to post
Share on other sites

Nie przeszkadza mi ani ten lod ani przycisk po prawej stronie. Może po prostu nie mam takich wymagań i porównania, używałem deathaddera, mx518, anywhere, a4techa x7 i bloody jakiś tam oraz innych tanich myszek w tym kulkowych. xD Jako użytkownikowi Kany v2 przeszkadza mi natomiast śliski scrol, mógłby być bardziej wyczuwalny pod palcem, poza tym tyle. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...