Skocz do zawartości

Jaka jest teraz najbardziej wymagająca gra na świecie?


Recommended Posts

Pytasz o najgorzej zoptymalizowaną grę jaka jest? Czy taką, która odpowiednio do sprzętu odwdzięcza się płynnością? Bo jeśli chcesz gry która na mocarnym sprzęcie chodzi jak gó**o to spróbuj Assasins Creedy nowsze, Watchdogs, dead rising 3, fallout 4,  lub ostatniego batmana to kategoria pierwsza czyli gry które mają wywalone na to co masz w obudowie i pokażą Ci że Twoja karta za pare kafli może się schować i będziesz zbierał na następną do SLI , a jeśli chcesz grę która na odpowiednio mocnym kompie wygląda i działa dobrze to Wiedźmin 3, Thief nowy, po tym jak załatali to Dying light, jeśli masz kartę NV to Far Cry 4 bo na AMD nadal są stuttery inne niespodzianki, to są gry które wymagają dość potężnych maszyn aby działały w pełnych detalach, ale jak już masz taki komp to będą działać ładnie i bezproblemowo, acz nie mają litości dla słabszych PC i wykorzystują każdy dostępny zasób, ale jest to uzasadnione. A i ostatnia kategoria to Crysis3, jak chcesz wytopić se grafo i połączyć granie z benchmarkowaniem i katowaniem GPU to polecam, jeśli karta da radę z detalami ultra to jeszcze masz do dyspozycji kilka rodzajów wygładzania i upscalowania rozdziałki co zamorduje Twój sprzęt przy odpowiedniej konfiguracji, dowodem tego jest fakt że podkręciłem moją kartę i przeszła 3dmarka, catzille, valleya, a w Crysis3 miałem bsoda XD. I w ogóle dobrym sposobem sprawdzenia ile karta ma siły to nawet jak masz monitor 1080p to wymusić wyższe rozdzielczości w grze i patrzeć w jakich detalach jaką grę pociągnie, wówczas nie trzeba specjalnie gier szukać wymagających bo podniesienie rozdziałki powyżej natywnej już podwaja wymagania odnośnie karty

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...