Skocz do zawartości

Komputer do 2000 zł potrzebny do gier .


Recommended Posts



  • Zastosowanie komputera : Komputer do gier jak i innych normalnych zastosowań domowych .
  • Maksymalna kwota : 2000 zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : Do 20 grudnia zamierzam zakupić .
  • Których części potrzebuję : Żadnych chce gotowca
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie ponieważ jestem zielony w sprawach komputerowych .
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : 19" Samsung 920N
  • Specjalne wymagania : Chciałbym aby takie gry jak CS:GO chodziły mi w miare sprawnie , plus jakaś fifa może ? Chciałbym aby komputer był nowy nie używany .
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Nie posiadam .
  • Własna propozycja zestawu :
  • Inne : Znalazłem taką stronkę z komputerami polizingowymi czy ewentualnie któryś z nich jest warty uwagi ? Dodam że cena jest netto więc przy ewentualnym zakupie wzrośnie . Za pomoc z góry dziękuje . http://www.computer-alliance.pl/warszawa-sklep/komputery-poleasingowe-dell/

Edytowane przez koralgol87
Link to post
Share on other sites

Intel Core i3-4170 /3.7GHz, 3MB, LGA 1150, BOX/ MSI H81M-P33 /intel H81, LGA1150/

Palit GeForce GTX 750 Ti StormX Dual 2GB DDR5 128bit (1281/6008)

A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 XPG v.2 Yellow / Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

Corsair VS 450W 80+ 120mm / Zalman ZM-T3 USB3.0 (micro ATX)

 

Razem: 1979zł

Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

 
Dobre 2 rdzenie 4 wątki chociaż do gier po procesor wydajniejszy by był Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/ale to by wyszło 300zł więcej, budżetowe MOBO, dobra i szybka do tych tytułów wystarczy, tanie 8GB RAMu, standardowe HDD, zasilacz z zapasem mocy oraz dobra buda od Zalmana.
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie procek i7 jest zbędny, jeżeli to jest głównie do gier. Tak samo 16GB ramu, 8 overkill, zaproponowany zestaw przez kolegę wyżej w mojej opinii jest lepszy. 

 

P.S jeśli mialbyś przekroczyc budżet 2000 o 200zl to wlozylbym te pieniadze w tego wyzej wymienionego intela i5 4460 (akurat tutaj 300, ale 100 warto)

Edytowane przez manciu33
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...