Skocz do zawartości

Dylemat. Fk1 vs za12 vs avior 7000.


Recommended Posts

Budżet: ~260

§ Jakiej myszki obecnie używasz: fk1 i Rival 100.

§ Jaką masz obecnie podkładkę: ss qck+

§ Z jakich wartości DPI korzystasz: 400/800 na fk1 500 lub 1000 na rivalu100.

§ Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: ~40cm

§ W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): csgo fps fifa

§ Ile przycisków używasz w myszce:5

§ Chwyt: palm , czasem claw

§ Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§ Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: do kciuka 14 do nadgarstka 18.1

§ Dlaczego chcesz zmienić mysz: mimo gorszego sensora w riv 100 gra mi sie lepiej bo lepiej mi sie na niej kontroluje full auto niż na fk1 i zaliczam więcej fragow Oo

§ Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): lubie podświetlenie w rivalu a zowie tego nie ma dlatego zastanawiam sie nad.

Opcja 1. Sprzedaż fk1 i kupno Aviora 7000.

Opcja2. Sprzedaż fk1 i granie na rivalu 100 jakiś czas aż padnie.

3. Rival 100 jest mniejsza od fk1 i to moze dlatego gra mi sie na niej wygodniej? Dodam ze palce mi wsysają troche poza nia jak gram palmem ale jest mi wygodnie wiec zastanawiałem sie nad za12 od zowie ale lubie podświetlenie wiec moze ten avior bedzie ok?

 

Pomożecie ? Najlepiej te osoby które miały lub maja fk1 i aviora :v

Link to post
Share on other sites

Jeśli gra Ci się dobrze Rivalem to... graj Rivalem.

No jest całkiem ok ale denerwują mnie te przyciski ze maja taki miękki odskok wiec nieraz cieżko pestkowac. Dlatego myśle nad aviorem , jakie sa wady aviora a jakie zalety względem fk1?

Fk1 http://www.speedyshare.com/uaXAF/image.jpg

 

Rival 100 http://www.speedyshare.com/BJqd5/image.jpg

Nie pasują mi te przyciski bo w grach jako tako ale na pulcpie co 5 kliknięcie nie łapie.. A co powiedziecie na cm storm alcor ?

Fk1 idzie do szuflady bo żal mi jej sprzedawać a rival 100 poki działa to niech bedzie bo wygodny i sensor nawet ok :) można zamknąć

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...