Skocz do zawartości

Wybór telefonu Galaxy S czy...


Recommended Posts

Nie ściąga się kiesa bo to syf straszny :)

I kto jeszcze używa oryginalnych ROMów? Custom ROM FTW! :wariat:

 

Ja tylko czekam aż Samsung udostępni pliki z nowego kernela na 2.2 dla mojego very low-endu i5800 :hahaha:

Wrzuciłem sobie dla zabawy aplikacje od aparatu z SGSa i działa, nawet mam touch to focus :]

Link to post
Share on other sites

Ja tam nie potrzebowałem instrukcji obsługi. Android jest tak prosty w obsłudze, że po paru godzinach go rozpracujesz. SGS to mój pierwszy telefon z Androidem i jak na pierwszy raz nie miałem problemów gdzie co i jak :) . Moim zdaniem znacznie wygodniej jest na SGS niż na Szajsfonie 4G.

Link to post
Share on other sites

Polecam nie wkładać karty SIM do telefonu zanim nie wgrasz jakiegoś softu na A2.2. W tej właśnie wersji doszedł wybór czy telefon ma korzystać z internetu po sieci, czy tylko GSM.

 

W starszych wersjach potrzebna będzie instalacja zewnętrznych aplikacji blokujących ten dostęp.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj w Euro, bawiłem się Nokią N8 i powiem wam że jestem pozytywnie zaskoczony! Szczególnie ze względu na wykonianie. Trzyma się wręcz idealnie. Symbian działa pierwsza klasa, Szkoda jednak że to nie android. Mimo że procesor "wolniejszy" od konkurecji, działa sprawnie i szybko. I powiem, że gdyby nie rozdzielczość, to nie wahał bym się. Nawet przeboleje brak Androida. Powiedzcie mi, czy to że będę posiadać mniejsza rozdzielczosc w telefonie odbije mi sie jakoś na zdrowiu?

N8 ma taką samą cene na allegro jak Galaxy S ;)

Link to post
Share on other sites

Stwierdziłem że nie na szybko ten zakup. Już widzę tendencje spadkową cen na allegro. Mam nadzieje że w styczniu będzie lepiej cenowo. Wtedy może dojdzie trochę gotówki i nawet na HTC Desire HD się szarpnę. Bo telefony od HTC kojarzą mi się z porządnym wykonaniem. Chyba że N8 lub Galaxy S naprawdę będą atrakcyjnie cenowo. Jeszcze jedno, czy po aktualizacji androida traci się gwarancję? Bo coś czytałem po forach i na to by wychodziło, chyba że oni robili ludzi w jajo :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...