Skocz do zawartości

Sklep internetowy zintegrowany z Allegrio


Recommended Posts

Witam i o sprawę pytam.

Jeśli właśnie zakładam sklep na presta czy warto dodawać coś takiego jak moduł integrujący z allego. Czytałem o tym i wydaje mi się interesujące ale chciałem spytać czy ktoś, coś kiedyś???

Miałem styczność tylko z allegro, ale zachciało mi się mieć sklep internetowy.

Jeśli ktoś mi podpowie będę wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

Ze swojej strony polecam shopgold.pl, mam na ich systemie sklep i nie tylko z allegro masz integrację ale i systemy płatności, freshmail, sendit i inne systemy wysyłkowe.

 

Możesz mieć grupy klientów i dla nich inne ceny np. klient detaliczny, hurtowy itp. ceny zależne od ilości produktów w koszyku i wiele innych funkcji.

 

Myślałem nad systemami np. home.pl, shopper ale trzeba rocznie płacić ponad 1000zł ( nie licze pierwszego roku który zawsze jest promocyjny)

 

Sklep działa jak ta lala i co chwile wychodzą nowe funkcjonalności za które u poprzedniego producenta sklepu musiałem dodatkowo płacić, 469zł czy 489zł zapłaciłem za wersję na 3 domeny.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jest jeszcze coś takiego jak shopper. Oprogramowanie pod sklepy internetowe. Mają tam możliwość integracji z allegro.

 

Tylko to są sklepy abonamentowe, kuszą dobrą ceną przez pierwszy rok a potem cena z kosmosu.

 

Tutaj co chwile są aktualizacje, już po napisaniu przeze mnie 1 postu wyszła nowa poprawka (dokładnie 21.12.2015r.) która dodała np. opinie o sklepie - ustawiasz, że np. po 7 dniach od zakupu klient dostaje maila z prośbą o wystawienie opinii które pokazują się w wysuwanej zakładce.

 

Mi właśnie się to podoba w tym sofcie, że twórcy słuchają tego co potrzebują klienci i dodają nowe funkcjonalności a aktualizacje są zawsze za darmoszke:D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...