Skocz do zawartości

Myszka i klawiatura przestają działać po włączeniu komputera, pomocy!


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez vicodin,

Recommended Posts

Cześć, mój komputer posiada system windows 8.1 . Mam dość duży problem ; Moja myszka oraz klawiatura (Genesis) się wyłączają po włączeniu Windowsa, dodam, że komputer nie łączy się także z internetem (modem pod USB tak samo jak klawa i myszka ). Działają one tylko podczas ładowania się (i po wcisnięciu F8). Zauważyłem, że gdy zabraknie prądu i komputer nie dostanie zasilania tak się dzieje ; nigdy indziej. Tylko raz miałem tak, że jak podłączyłem pendrive'a to mi się tak stało. Wcześniej robiłem przywracanie plików, ale teraz też się nie da. POMOCY!


Dokladniej - Klawiatura Natec Genesis RX66 

Myślę, że to wina USB. Pod innym sprzętem myszka i klawa normalnie działają .

Link to post
Share on other sites

Winne są sterowniki windowsa. Zanim klawiaturę i mysz można zacząć używać to system musi samemu ściągnąć sobie oprogramowanie do kontrolera(w tym wypadku mysz i klawiatura). Dodatkowo zalecam ściągnąć sterowniki do myszy i klawiatury ze strony producenta. Sprawą drugorzędną jest utrata zasilania, która potrafi czynić cuda z komputerem i plikami. Najlepiej przeinstalować sterowniki i użyć Driver Booster aby sprawdzić aktualność sterowników.

Edytowane przez Xeinaemm
Link to post
Share on other sites

Dobra, jest dalej tak samo  - klawa i myszka nie działa + brak połączenia do neta ( w awaryjnym + internet).


Znasz na ten problem rozwiązanie?


Rozumiem, sterowniki  ściągnąć na innym  sprzęcie, przerzucić na pendrive'a, a go podpiąć pod kompa (zepsutego)?


POMOZCIE BARDZO PROSZE!

Edytowane przez zniszczak
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...