Skocz do zawartości

Poszukiwana mysz do 400-500zł do gier


Recommended Posts

Witam poszukuje myszki budżet jak w temacie. Myszki będę używał do gier przeważnie i przeglądania internetu. Obecnie latam na 3600dpi i mogę powiedzieć jest optymalnie. najlepiej żeby była bezprzewodowa i ze stacją i akumulatorkiem. Używam 5 przycisków to jest minimum.

 

Osobiście zastanawiałem się nad :

 

Mamba Elite (RZ01-00120400-R3G1) w Morele.net

Edytowane przez afgan25
Link to post
Share on other sites

Odpuść sobie mambę... ma kiepski sensor Philips PLN 2033 ... nie bardzo on się nadaje... płacisz za bubel....  i to tyle kasy <sick> :o

Polecałbym:

http://www.x-kom.pl/p/173383-mysz-bezprzewodowa-steelseries-sensei-wireless-laser-mouse.html?ceneo_spo=true- mysz na sensorze laserowym, więc do wyższego dpi z jakiego korzystasz... typowo gamingowa, z dobrym sensorem, świetna marka i jakość...rozmiar 129 cm pod palma powinna być idealna

jest jeszcze http://www.ceneo.pl/24578568- na podobnym sensorze, rozmiar 129 cm pod palma powinna być ok :)

najtańsza http://www.ceneo.pl/28381884#pid=1966- za 120 zł bezprzewodowa z lepszym sensorem niż mamba, jakościowo średnia półka.

Z tych 3 jeśli dysponujesz budżetem to niekwestionowanym liderem jest SENSEI

- 8 programowalnych przycisków(w tym zmiany CPI) ... !

- Sensor laserowy Pixart ADNS 9800 o czułości maksymalnej 8200 CPI
- Żywotność baterii zależna od ustawień nawet do 20 godzin ciągłej gry
- Czas reakcji na poziomie 1ms oznacza brak opóźnień w egzekwowaniu komend
- Przełączniki SteelSeries o żywotności 30mln kliknięć

 

Edytowane przez kebab84
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chyba wybór padnie na SteelSeries :D podoba się :) wyglądy Logitech'a mnie nie przekonują obecnie mam x7 xl-740 i jest podobna do mojej będzie dobrze się trzymać mam nadzieje podkładka goliathus da rade? :) 


Oraz jak możecie ustawiania tej myszki jak można czy lepiej 500hz czy 1000?
Link to post
Share on other sites

A jak sprawa wygląda przy Ouroborosie? 

shit na kółkach, wymyślny kształt i wcięcia które nie pasują do każdego użytkownika. Za cenę którą płacisz nie dostajesz adekwatnego sprzętu i wydajności z tej myszy.

 

Jeśli mysz ma być do gier, to jak dla mnie - nie ma żadnej myszy do gier jeśli jest bezprzewodowa. 

Link to post
Share on other sites

Tak tylko zawsze możesz podłączyć kable kiedy sądzisz ze mysz Cie zawodzi. A kabel podczas grania was nie irytuje? Widziałeś opóźnienia tej myszy na papierku lepiej to wygląda jak przewodowa się okaże.

Co z tego jeśli sensor w każdych tych myszach bezprzewodowych jest mierny? A cena wygórowana. A jak kabel Ci przeszkadza to są do kupienia mouse bungee.

Link to post
Share on other sites

A co zrobić gdy chce się trochę dalej użytkować myszkę nie każdy ślęczy przed monitorem. Aż tak źle jest z tymi myszkami nie jestem zawodowym graczem gram hobbistycznie i myślę ze i tak poczuje różnice od mojej myszki xl 740k fakt faktem większym kosztem ale myszki nie kupuje co miesiąc lecz na dłużej.

Więc stell co Ty byś polecił? 

Edytowane przez afgan25
Link to post
Share on other sites

A co zrobić gdy chce się trochę dalej użytkować myszkę nie każdy ślęczy przed monitorem. Aż tak źle jest z tymi myszkami nie jestem zawodowym graczem gram hobbistycznie i myślę ze i tak poczuje różnice od mojej myszki xl 740k fakt faktem większym kosztem ale myszki nie kupuje co miesiąc lecz na dłużej.

 

Więc stell co Ty byś polecił? 

W takim razie wybrałbym Logitecha G700 jeśli niższy budżet i Senseia Wireless jeśli wyższy budżet.

Link to post
Share on other sites

Senseia za 489 zł w x komie kupiłem po nowym roku dam znać czy to był trafny wybór. Mówisz ze aż tak bardzo odstają bezprzewodowe od przewodowych?

 

Ktoś może powie jaką optymalną konfiguracje tej myszki ustawić pod fpsy?

Wiem tylko wyłączanie precyzji w widows.

Edytowane przez afgan25
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...