Skocz do zawartości

Urządzenie wielofunkycjne dla dwójki studentów( max 500 zł)


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów!

 

Poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego (drukarka + skaner) do sporadycznego drukowania tzn. drukarka stoi dłuższy czas ale jak już coś drukuję to są tego znaczne ilości. Urządzenia będę używał razem z moją siostrą, więc trochę się tego drukowania robi (jak to na studiach). Mocno zastanawiam się nad drukarką laserową, ponieważ boję się że podczas postoju drukarki tusze zdążą zaschnąć( najczęściej dzieje się tak kiedy drukarka jest naprawdę potrzebna- prawo Murphy'ego). Chciałbym aby drukarka była możliwie jak najtańsza w eksploatacji. Trochę szperałem w internecie i najtańsze w eksploatacji są atramentówki ale znowu wchodzimy w problem zasychania tuszy.

 

Budżet: 400 zł ( ew. jeżeli warto mogę dołożyć 100 zł)

Funkcje: monochromatyczna, jeżeli udałoby sie w budzęcie to duplex, tania w eksploatacji, laserowa (???)

Moje propozycja: brother-dcp-1610w. N

 

Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Dwa miesiące temu gdy szukałem urządzenia wielofunkcyjnego, DCP J152i nie znalazłem więc marne szanse.

 

Zdecydowałem się i kupiłem  Brother DCP-J552 DW, zamienniki są w rozsądnych cenach co znacząco obniża koszty wydruku, ponadto prócz WiFi i drukowania z "chmury", urządzenie drukuje obustronnie dokumenty, z skanera za bardzo nie korzystałem ale ma i działa.

 

Minus to konieczność podłączenia drukarki na stałe do gniazdka, bo co jakiś czas drukarka czyści dysze by nie zaschły( oczywiście można ustawić by czas czuwania szybko się włączał więc drukarka nie będzie cały czas "świecić po oczach" zwłaszcza w nocy).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja używam kombajnu ze stajni HP, jest to model Officejet Pro 6830. Według mnie atramentówka do domowych zastosowań jest jak najbardziej wystarczająca. Laserowe są zbyt drogie i z reguły monochromatyczne. U mnie kilka razy były przerwy w druku nawet 3 tygodnie i po tym czasie nie miałem problemów z drukiem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...