Skocz do zawartości

Zestaw komputerowy


Recommended Posts

Witam,

 

Niestety moja żona używa zestawu nr 2 raz może na miesiąc co oznacza że mój zakup sprzed prawie roku był trefny :( szkoda by się marnował dlatego..... rozważam sprzedaż nie pamiętam dokładnie ile mam jeszcze gwarancji ale będę aktualizował post jak będę w domu.

 

Procesor: AMD Phenom II x6 1045T  ( gwarancja zostało na ..... sprawdze )

Chłodzenie: SilentiumPC Spartan Pro (HE924) v2 z tym 100mm wentylatorem (nówka kupiona rok temu czyli zostało jeszcze ponad 12miesiecy )

Płyta: MSI 990FXA-GD65  ( gwarancja zostało na ..... sprawdze )

Karta graficzna: AMD Sapphire R9 270 Dual-X 2GB ( tu gwarancje mam od gościa z którym mam umowe że miał mi ją dostarczyć do końca roku 2014 nie dostarczył mi ale myśle że jak zadzwonie napisze do niego to ją da bo mam jego wszystkie dane i umowe..... z kartą nic się nie dzieje więc nie pisałem do niego ale może zadzwonie skoro sprzedaje, tylko nie wiem czy miał 2 czy 3 lata pamięta ktoś ile Sapphire daje na R9 270 ? )

Zasilacz: Tthermaltake Smart SE 730W ( gwarancja zostało muszę sprawdzić wydaje mie się że 6 miesiecy)

Obudowa: Silverstone Grandia GD09 ( nówka kupiona rok temu czyli zostało jeszcze ponad 12miesiecy )

Pamięć : HyperX FURY 4GB DDR3 1866Mhz ( nówka kupiona rok gwarancja na wieczność... )

Dysk: Segate 1TB ST1000DM003 (( nówka kupiona rok temu czyli zostało jeszcze ponad 12miesiecy )

Klawiatura i mysz: Microsoft Wireless Desktop 800 ( nówka kupiona rok temu czyli zostało jeszcze ponad 12miesiecy )

gratis podkładka pod mysz :D

 

 

Jeżeli chodzi o dysk to zastanawiam się czy go sobie nie zostawić do siebie.

 

za całość 1900zł bez dysku 1750zł

Edytowane przez davidoff
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...