Skocz do zawartości

Zrywa Internet co sekunde przy wiekszym obciążeniu sieci


Recommended Posts

Witam, nie wiedziałem gdzie umieścić temat wiec z góry przepraszam. 
Mam problem z internetem ale pokolei. 

Z moim bratem zmienialiśmy dostawce z Orange na ISTS i dostaliśmy światłowody szybkość 80/40. 
Wszystko pięknie bardzo fajnie ale zaczęły się problemy TYLKO na moim laptopie z internetem. 

Otóż, gdy gram w Counter Strike czy siedze na team speaku 3, nie mam zielonego pojęcia, zrywa mi łącze na jedną sekunde i wraca, najdziwniejsze jest to że jak wywala mi internet na tą sekunde to albo na Teamspeaku albo w Counter Strike, nie zdarzyło się nigdy że oba programy równocześnie. Równiez dziwne jest to że moj brat który jest połączony Wi Fi a ja kablem lan(Wi fi też próbowałem i to samo) nie ma takich problemów a gramy razem w tym samym czasie, siedzimy razem na TS3 i mnie wywala a jego nie. 

Bardzo bym prosił o pomoc gdyż nie mam zielonego pojęcia o co chodzi, czy jest możliwość że w laptopie można gdzieś przestawić przepustowość na szybszą lepsza? Wczesniej miałem Internet z Orange 20/1 i nigdy coś takiego nie miało miejsca, jeżeli już coś sie działo z internetem to dostawaliśmy oboje jakieś kicki itp. 

Zauważyłem że jak jestem sam w domu i nikt nie używa internetu czy to mama czy dziewczyna brata to nic mi sie nie dzieje. 

Podsumowując: 

Gramy w jedną gre, siedzimy na tym samym komunikatorze, te same łącze(tyle że ja na kablu a brat na wifi), a mi w losowych momentach wywala albo TS3 albo Cs'a na jedną sekunde. 
Ja gram i siedze na laptopie mój brat ma komputer. 
Czy jest możliwość że mój lapek nie wyrabia na tak szybki internet? a może coś wystarczy przestawić z przepustowością w ustawieniach i bedzie wszystko grało? 

Prosze o pomoc, z góry dziękuje i przepraszam za moją składnie i tak chaotyczny post ale nie chciałem pominąć żadnego szczegółu. 

Aaa i router od ISTS to ZTE F660(też go raz wymieniali ale dalej to samo) wiec wina prawdopodobnie leży w ustawieniach mojego lapka albo czymś innym? 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...