Skocz do zawartości

Fallout 4 problem


Recommended Posts

Odpalam gre i mruga mi ekran. Gra sie normalnie uruchamia wszystko chodzi tylko mruga ekran.

 

Zrobiona aktualizacja karty graficznej

 

Lapek Lenovo y50-70 gtx860m 8gb win. 8.1 Intel core i7- 4710 Hq 2,5 GHz

 

Ktos mial taki problem?? HELP

Edytowane przez SssiiTo0o91
Link to post
Share on other sites

Czołem,

 

mam identyczny problem. Również laptop Lenovo z tym, że G700 i5-3230M 2,6 GHz, 8 GB RAMU. Grafika Geforce GT 720M

Ogólnie przy samym włączaniu gry, nie może ona zidentyfikować karty graficznej i odpala na niskich ustawieniach. Wszystko jest ok do momentu tworzenia postaci, potem zwalnia i tnie. Gdy w systemie włączone są obie karty graficzne (zintegorwana i dedykowana) to po uruchomieniu obraz śnieży, a po dojściu do tworzenia postaci nic nie widać (tylko tęcza barw kręci się na ekranie, ale słychać), gdy w ustawieniach systemu wyłącze kartę zintegrowaną (Intel HD) to wszystko wygląda tak jak opisałem w pierwszych zdaniach. Natomiast gdy wyłącze kartę dedykowaną, to przy odpalaniu gry wykrywa ona kartę zintegowaną, ale nie pociągnie tego i od razu się wyłącza. Instalowałem już najnowsze sterowniki, ale to nic nie pomogło.

Link to post
Share on other sites

chcialbym tu dodac srcena a nie wiem jak. Tak wiece napisze co mi wyswietla:

 

 

Sterownik erkarnu przestał działać, ale odzyskał sprawność

Sterownik ekranu NVIDIA Widows Kernel Mode Driver, Version 359.06 przestał odpowiadać ale odzyskał sprawnośc.

 

 

Zastanawiam sie czy nie jest to problem z karta graficzna, Farcry -a 4 teraz tez nie moge uruchomic...

Edytowane przez SssiiTo0o91
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...