Skocz do zawartości

Granie w Heroes of the Storm na Dellu Inspirionie 5523


Recommended Posts

Witam serdecznie zainstalowałem na swojego laptopa hotsa jednakże chodzi on na prawdę słabo,jestem zdziwiony ponieważ specyfikacja komputera spełnia spokojnie wymagania gry,wiecie co może być problemem? Przepraszam za ogólniki,nie znam się na komputerach a chciałbym po prostu pograć.Podam specyfikacje komputera i wymagania hotsa.Dziękuje serdecznie z góry za każdą odpowiedź.

 

Specyfikacja

ProcesorIntel® Core™ i5 3gen 3317U 1,7 - 2,6 GHz

Liczba rdzeni 2

Pamięć podręczna CACHE3 MB

Ekran15,6'',

Typ matrycybrak danych

Pamięć RAM6 GB, DDR3 1600 MHz

Dysk twardy 500 GB, SATA 5400 obr/min

Dodatkowy dysk 32 GB SSDGrafika nVidia® GeForce GT 630M + Intel® HD Graphics 4000

Pamięć karty graficznej 2048 MB

 

Wymagania:

Rekomendowane: Intel Core i5 3.3 GHz/AMD FX-8350 4 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650/Radeon HD 7790 lub lepsza, 10 GB HDD, Windows 7/8 64-bit

Minimalne: Intel Core 2 Duo E6600 2.4 GHz/AMD Athlon 64 X2 5600+ 2.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB GeForce 7600 GT/Radeon HD 2600 XT lub lepsza, 10 GB HDD, Windows XP/Vista/7/8

 

Link to post
Share on other sites

Wiesz i5 w komputerze a niskonapięciowa dwurdzeniowa i5 w Twoim laptopie to dwa inne światy.Choć gra powinna w miare działać aczkolwiek procesor nie powala a gdy dużo sie dzieje,fizyke oblicza procesor.Zobacz w internecie jak gra działa na Twoim laptopie ,wpisz w yt.Może być cos nie tak ze sprzętem lub po prostu nie daje rady.Nigdy nie grałem w gre więc o wymaganiach realnych i optymalizacji nic nie powiem.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...