Skocz do zawartości

Czy karta nVidia GT730 OC 2GB DDR3 PCI 3.0 Jest dobra do gier ?


Recommended Posts

Witam chciałbym się zapytać o kartę graficzną nVidia GT730 OC 2GB DDR3 PCI 3.0. Mianowicie Czy jest dobra do gier jak na kartę za 300 zł oraz czy z moimi parametrami komputera mi zadziała ?                                                           Można też podać jakieś inne karty graficzne do 300 zł Dobre do gier.  

 

Procesor:  Intel® Xeon® CPU           E5420  @ 2.50GHz (8 CPUs), ~2.5GHz         

Pamięć  Ram : 4092MB RAM

Płyta główna: Dell Inc 0RW203 (CPU)

 

Proszę o Pomoc :)

Edytowane przez matiPl29
Link to post
Share on other sites

A znacie jakieś dobre karty do 300 zł które wejdą na mojego pc ?                                                                              http://allegro.pl/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gt-730-2gb-ddr5-i5838168501.html A takie coś ? 

Edytowane przez matiPl29
Link to post
Share on other sites

ostatnio dostałem gratis gtx 720 2gb ddr3 - wsadziłem do drugiej skrzynki, miałem okazję przetestować tylko następujące tytuły:

 

mortal kombat x - za mało mocy, jak się uprze, idzie pograć, na minimalnych z 20 fps było;

dead island - idzie bez problemu na minimalnych

bitwa o śródziemie 2 - na full + full hd bez problemu

 

więc wiesz, w nowszych grach nawet jak ruszy - to tylko na minimalnych + niska rozdziałka. To są karty do internetu/filmów/starych gier. Jeżeli do 300 zł chcesz coś koniecznie kupić to kup używanego HD 6950 - mocą niszczy te wszystkie nowe budżetówki

Link to post
Share on other sites

Nie obraź się, ale za tyle nic dobrego nie kupisz. I jeśli w takiej cenie to tylko radeony najwyżej. Jeśli już musisz z nowszej serii tj R7 to masz np R7 250 lub jeśli możesz dołożyć to do R7 250X powinieneś przynajmniej. Połowa budżetu więcej, ale niżej nie ma nic wartego uwagi.

 

http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-r7-250x-graphics-card-review,3747-3.html

 

 

Choć jeśli tylko do cs to nie potrzeba nic takiego to możesz nawet R7 250 wziąć.

Edytowane przez Badder
Link to post
Share on other sites
HD 6950

  Ne radzę - słabo zachowuje się w nowych grach. Do 300zł poluj na używanego Radeona 7790 z gw. Edit : ten twój komp to jest były serwer ?  Na pokładzie ma 2 x 4 rdzeniowe CPU na s.771. http://www.ebay.com/itm/Dell-Precision-T5400-Workstation-Systemboard-Motherboard-0RW203-/141023234382 .

Edytowane przez daryzda
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...