Skocz do zawartości

Zmiana myszki do MAX 300 PLN


Recommended Posts

§  Budżet: max 300zł


§  Jakiej myszki obecnie używasz:  Asus R.O.G GX 800


§  Jaką masz obecnie podkładkę:  CM Storm by cooler master


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 1600


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 10cm, mierzyłem w kilku grach. Nie wiem może polecacie mi to zmienić ??


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): FPS – BF3/4 /Just Cause 3/ GTA V/ FALLOUT 4/ Głównie strzelaninki


§  Ile przycisków używasz w myszce: 2 boczne przyciski pod kciukiem / scroll 


§  Chwyt: Finger Grip


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka): 15cm


http://oi62.tinypic.com/24zk3k2.jpg


 


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz:  Powłoka gumowa zaczęła już się wycierać, chciałbym spróbować innej


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Materiał który wytrzyma minimum 2 lata. Wygląd nie powiem ma znaczenie, jednak chyba wygoda najważniejsza.


Link to post
Share on other sites

Gram oczywiście jeszcze w inne gry, jak cywilizacje czy nawet westland itp. Jednak podałem to w co grywam aktualnie. Nie potrzeba mi więcej przycisków jakoś nie odczuwam potrzeby. Najbardziej zaciekawiła mnie zowie fk1

Polecałbym Ci wybierać z serii ZA niżeli z serii FK.

 

Wiele osób narzeka i widać różnice w szybkości reakcji przycisków. W FK1 przyciski mają problem z opóźnieniem (button lag). W Za i nowych seriach EC-A zostało to naprawione.

Link to post
Share on other sites

W FK też. ;)

I te nowe FK1 są już w obiegu? czy będzie to tak jak z innymi myszami, że nadal będą sprzedawać stare i nowe sztuki, a konsument będzie się bawił w szukanie?

 

Słyszałem że to naprawią, ale myślałem że to będzie jakiś booom marketowy, by zmienić cały design również myszy, czy też zareklamować to w nowy sposób.

 

@@ dobra widzę, czarne ślizgacze i typowe nowe logo Zowie na nowych myszkach FK1, w takim razie brak przeciwwskazań do wybierania FK1 :)

Edytowane przez steel116
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...