Skocz do zawartości

dobry FPS


Recommended Posts

A czemu Battlefield odpada? Przeciez Bad Company 2 to obecnie chyba najlepszy FPS na rynku, bo ma wszystko co potrzeba, a wiec sporo broni, niezle klasy postaci i przede wszystkim mase pojazdow. A zaraz wychodzi dodatek Vietnam, to jeszcze bardziej zyska na popularnosci.

Link to post
Share on other sites

Kolego, ręce opadają, przecież masz drużyny 4 osobowe, masz ich na zielono zaznaczonych.I są oni właśnie po to żeby się wspierać i w razie śmierci zrespić się na koledze koło celu misji a nie latać pół mapy.

Link to post
Share on other sites

@Quantinum opierasz zapewne na swoim 15 minutowym doświadczeniu w tej grze ?

seria Batllefield od zawsze kojarzyła się z ogromnymi mapami i dużą ilością graczy jednocześnie na jednym serwerze. Mi osobiście szybka rozgrywka jak css czy seria cod [ ostatnio schodząca na psy] szybko się nudzi, małe mapy nie pozwalają na jakieś inwencje twórcze przy tworzeniu taktyk ataku. W battlefieldzie zależnie od mapy mamy bitwy w dżungli , w mieście , na otwartych przestrzeniach . Poza tym w broniach czuć pierdol**ecie a nie takie pierdzenie

 

 

aha no i co do fpsów to wykluczyłeś wszystkie liczące się multi fpsy wiec nic CI nie wyczarujemy tu

Link to post
Share on other sites

seria Batllefield od zawsze kojarzyła się z ogromnymi mapami i dużą ilością graczy jednocześnie na jednym serverze

 

Przeciez Bad Company 2 to obecnie chyba najlepszy FPS na rynku, bo ma wszystko co potrzeba, a wiec sporo broni, niezle klasy postaci i przede wszystkim mase pojazdow

i dlatego nie lubie calej serii battlefield,ktora uwazam za najgorsze fps w historii

 

Mi osobiście szybka rozgrywka jak css czy seria cod [ ostatnio schodząca na psy] szybko się nudzi, małe mapy nie pozwalają na jakieś inwencje twórcze przy tworzeniu taktyk ataku

 

a ja wlasnie uwielbiam takie gry dynamiczna akcja ,,male mapy,, i max 10-14-18 graczy ,,gre zespolowa,, nawet na publicznym serverze jest duzo latwiej zaobserwoowac niz w takim tepym battlefildzie gdzie biega 32-64 osob z tego 80% gra w durnych pojazdach i strzela bez ladu i skladu w to co zobaczy swoja droga nie cierpie gier w klimatach wspolczesnych battlefield 2 BC2 MW MW2 itp wyjatek to CS ale to juz klasyk gatunku i inny temat

 

wietnam uwielbiam dlatego posiadam cod:bo :(

 

taki off top ten caly bc2 swoja droga to taki marny plagiat seri MW jezeli chodzi o ,,mechanike gry,, to juz calkowite odejscie od gamepllay jaki mozna bylo zobaczyc jeszcze w battlefield 2 ale coz porownywanie studia IW do DICE to tak jakby sprzeczac sie nad wyzszoscia ferrari nad fiatem pamietam jeszcze jak te ofermy wydawaly po 50patchy na miesiac do battlefilda 2 :) co nastepny to wiecej bledow wprowadzal od poprzedniego

 

aha no i co do fpsów to wykluczyłeś wszystkie liczące się multi fpsy wiec nic CI nie wyczarujemy tu

na choryzoncie same gry dla hamburgerow tepe arcadowki i marne porty z konsol (cod:bo :])dobre tytuly nic wiecej poczekam jeszcze na red orchestre:heroes of stalingrad najwyzej posciagam piraty

Link to post
Share on other sites

Unreal Tournament 3 - najbardziej dopracowana część serii. Prawdziwy bóg deathmatchu. Akcji jest tam tyle, że moja dziewczyna obserwując w co gram nie mogła zrozumieć, co się w ogóle dzieje na ekranie :-)

 

Urban Terror - coś jak darmowy Counter Strike połączony z Quake. Cholernie grywalny - zresztą popatrz, ile mam godzin rozegranych w to na Xfire ;-)

 

Fear Combat- klimat pierwszej części, akcja niewiele wolniejsza od Unreala, darmowa. Warto.

Link to post
Share on other sites

UT2k4 > UT3

 

mnie się np bardzo podobał ostatni Operation Flashpoint: Dragon Rising, na którym nie wiem czemu ludzie psy wieszają, no ale tak to jest jak ludzie wolą jak ty to nazwałeś "arcadowe" strzelanki typu COD

 

no i przede wszystkim należy polecić Borderlands, który tak wciąga, że jak siadłem do niego to bite dwa tygodnie młóciłem dzień i noc

Link to post
Share on other sites

Ja od siebie polecę Bioshock :) Gra jest z 2007 roku, ale i tak jest zajebi****! Klimat i grywalność powalają! Piszę o singlu w każdym razie. Gierka kosztuje 20pln w kolekcji klasyki. Jeśli kupiłeś nową grafę to pewnie pójdzie na maks. U mnie na 1600:900 maks detale.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...