Skocz do zawartości

Telefon max 5,3 do 1300 z szybkim ładowaniem


Recommended Posts

Szukam jakiegoś ciekawego telefonu do 1300 zł dla mojej dziewczyny. PMax wielkość to 5,3 cala, myślę o OnePlus X ale ten nie ma niestety szybkiego ładowania (co byłoby bardzo przydatną funkcją). Patrzyłem na Meizu Pro ale troche za duży, Hauwei P8 fajny ale też nie am szybkiego ładowania. Co jeszcze ciekawego mozna sprawdzić ?

Edytowane przez pr000
Link to post
Share on other sites

Honor 7(ulepszony P8) ma 3gb ram,bardzo dobry ekran 5.2" Full HD,bardzo dobra i solidna jakość wykonania (aluminium),dobrze zoptymalizowana nakładka EMUI która zapewnia płynną pracę systemu,bardzo dobre aparaty,16 gb wbudowanej pamięci i slot na karty SD,hybrydowy Dual Sim (wybór miedzy dwoma kartami SIM a kartą Sim i SD),niezła bateria,dobra jakość dźwięku na słuchawkach, radio FM,sprawnie działający czytnik linii papilarnych,szybkie ładowanie,aktualizacja do android 6.0,jeśli nie gra w zaawansowane gry bo GPU ma słabe to będzie to bardzo dobry wybór.

Link to post
Share on other sites

musze jej pokazać wygląda cąłkiem ciekawie. szkoda że ten one X nie ma szybkiego ładowania bo wygląda idealnie. Macie może jakieś propozycje czegoś ze szklanymi pleckami ?

 

Co najgorsze złoty Honor jest tylko w wersji limitowanej i tylko w Chinach. Szukamy dalej.

Edytowane przez pr000
Link to post
Share on other sites

Mi się podoba srebrny ale nie wnikam. Z Chin może być, często ktoś przyjeżdża z Chin więc się dogadam ;) mate 7 fajny ale cena urywa.

 

Jednak może być większy do 6 cali ale nie patelnia, teraz ma Sony T3 i to też klocek jest.

 

Czekam na propozycje byle metalowe/szklane.

 

Myślałem że Meizu MX5 będzie idealny ale nie ma sd :/

Link to post
Share on other sites

I jest plastikowy z tego co widzę, mi note pro fajny ale cena już nie.

Jak się nie ma co sie lubi to sie lubi co się ma :P ja początkowo myślałem nad Z5c, ale to cholerstwo nie chce tanieć, P8 nie ma fingerprint sensor i bateria kuleje, a Honor 7 to taki dla mnie ideał. Rozmiarowo też super, aczkolwiek ja chciałbym coś w ciele Samsung Galaxy Alpha. 4,7" + fingerprint.

 

Kurcze, ciężki wybór na rynku mobilnym. Normalnie coraz bardziej mam chęć wystawić tego G3 na alledrogo i dołożyć na 6s... :|

Link to post
Share on other sites

Z5c już widywałem z przedłużeń umowy za 1650-1700 lecz stracił swój największy atut czyli bateria. W Z1c i Z3c to był największy atut.
Aparat też Sony spieprzyło niestety. Też się napaliłem na niego, ale czytając posty na polskie forum android od użytkowników właśnie Z5c to mi się odechciało. Rozmazane zdjęcia w rogach. Przy tej cenie urządzenia to niedopuszczalne. Ja nie potrzebuję jakości lustrzanki natomiast nie chcę żeby zdjęcia były gdzieś rozmazane.
Nad Honorem też się zastanawiam :) i Z3c w sumie bo G3 za duża jednak się okazała i bateria tragedia

Link to post
Share on other sites

ze swoim też się motałem ze swoim ale w końcu stwierdziłem że biore edge i 2 lata minimum sobie odpuszczam. branie telefonu za 1700 przy przedłużeniu moim zdaniem totalny bezsens. W sumie LG G3 spełnia warunki ale chyba plastrikowy jest, chociaż to jakiś dziwny plastik, prawie jak metal.

Z3c ma mój kumpel i jest mega zadowolony, w Z5c jednak grubość mi nie pasuje.

Edytowane przez pr000
Link to post
Share on other sites

Mnie trzeszczy od samego początku w okolicach aparatu i przycisków. Wina zaczepów to nie jest bo go praktycznie nie otwieram. Teraz pojechał do serwisu z powodu dwóch pęknięć obudowy bez mojej ingerencji. Na górnej krawędzi od ekranu przez środek mikrofonu do zbierania szumów aż na tylni panel oraz na dolnej krawędzi od ekranu aż do środka złącza jack. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Co do grubości Z5c to wcale nie jest wiele grubsza od Z3c. Ta ramka tylko tak wygląda. W Z3c grubość to 8,64 mm natomiast w Z5c 8,90 mm

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...