Skocz do zawartości

Black Ops 3 Multiplayer - ciągle wywala mnie z gry


Recommended Posts

Witam!

Otóz mam problem podczas grania w multi. Gdy serwer mianuje mnie liderem grupy i jetsem hostem ( jakos tak ) to gdy gra juz jest  załadowana i odlicza sie to 10 sekund przed graniem to wywala mnie z gry. Mam komunikat - nieautoryzowane 5. Gdy ktoś inny jest hostem moge grac i grac .

 

Mój internet to LTE z Plusa , mam mały ping , router Huawei LTE

Co jest przycyzną tego ? Da się ustawić coś w routerze by nie wyrzucało ?

Dziekuje i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ciężko stwierdzić, może adres publiczny który dostajesz od operatora podczas łączenia się do sieci, lub jakaś pula nawet jest zablokowana przez serwisy Acti lub po prostu gra jest ustawiona w taki sposób, że jeżeli nie otrzyma odpowiedzi od hosta w odpowiednim czasie, to go rozłącza. Internet mobilny ma specyficzny routing i nawet jeśli masz niski ping ogólny to wcale nie oznacza, że wszystko jest fajnie :)

Link to post
Share on other sites

rozumiem że kablowy jest pewniejszy , lecz w miejscu gdzie mieszkam tata podpisał z neostradą umowę na internet do 10 mb , jednak linia która u nas biegnie była położona bardzo dawno temu i faktyczny stan łącza to 1,3 mb ( down 125 kb/s). Na tym nie da się grać , gdy zostałem hostem lag był zbyt duży ..dlatego owle swoje LTE ktore i tak mam bez limitu w zasiegu sieci

A może zgłosić się do operatora w tej sprawie ??

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...