Skocz do zawartości

Co myślicie o tych słuchawkach?


Recommended Posts

Witam znalazłem dzisiaj oto takich słuchawki, ale niestety nie mogłem znaleźć nigdzie ich recenzji, może Wy coś wiecie na ich temat i czy się opłaca je kupić(Szukam słuchawek do grania i słuchania muzyki do 200zł) 

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/zestaw-sluchawkowy-turtle-beach-star-wars-2?gclid=Cj0KEQiAm-CyBRDx65nBhcmVtbIBEiQA7zm8lY8KAcuPBm4xjZzR6l3SfvIzno2WA1Q7rckB2Px-GhoaAgD28P8HAQ

 

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie sobie odpuść, nawet te 150zł, to tak z 4x przesadzona kwota za nie. Grają niewiele lepiej niż esperanzy za 30zł, trochę cieplej - więcej basu, i są bardziej wygodne. Aczkolwiek nie maja startu do dobrych słuchawek za tę kwotę - czy to Superluxów którychkolwiek, czy Pioneer M390, czy Takstar TS-671, czy nawet Sony MDR-ZX610 (choć te uważam za najmniej opłacalne)

Link to post
Share on other sites

Dostałeś przy okazji parę propozycji :). Ja sam dałem 3 + Superluxy a tam masz w zależności od oczekiwań i barwy - 668B, 681, 681 Evo MK II.

 

W tym budżecie masz także HyperX Cloud I które są rebrandem bardzo dobrych Pro80, i były tu wielokrotnie polecane.

Link to post
Share on other sites

Bierz i się nie zastanawiaj, pozwalamy :)

 

Edit:

 

Prawie, jak dyktatura... :P

 

Szczerze mówiąc to sam mam ochotę kupić, ale nie będę czwarty raz wchodził do tej samej rzeki.

Edytowane przez FeX
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...