Skocz do zawartości

karta graficzna do 350zł


Recommended Posts

Witam, dzisiaj moja ukochana MSI GTX 560Ti umarła po 5 latach więc jestem zmuszony wymienić ją na coś innego ;( Budżet jaki chciałbym przeznaczyć to ok 350zł (przy dobrych wiatrach 400). Najlepiej coś pokroju właśnie mojej 560-ki lub wydajniejszego jak da radę.

 

Podzespoły do których chcę dokupić grafikę to

AMD Phenom II x4 840

Kingston HyperX 2x2GB 1333Mhz

Gigabyte-GA870A-USB3L

Chieftec 650W 14CS

a wszystko to zamknięte w budzie CoolerMaster Elite 430(okno)

 

Wystarczy taka, żeby Wiedźmin 3 chodził mi jak dotychczas czyli 25-30(w porywach nawet 40+ xd) na ustawieniach low-mid przy natywnej rozdzielczości 1360x768(telewizor bez obsługi FHD tak bardzo ;_; ).

 

Myślałem nad zakupem tej samej lub jakiejś 580-660. Do radeonów jakoś nie umiem się przekonać, ale też są mile widziane :) Jeżeli zaś chodzi o kulturę pracy to może być trochę głośniejsza od mojej.

 

Także z mojej strony to już raczej wszystko. Pozdrawiam :)

 

Link to post
Share on other sites

dopłać do hd 7850 i masz wiedzmina na wysokich w tej rodzielczości tylko zrób mocne OC procka 

http://allegro.pl/asus-radeon-hd-7850-2gb-384bit-gddr5-directcu-ii-i5813019419.html 

nw dlaczego nie wyświetliło linka ale teraz powinno być ok 

http://allegro.pl/asus-radeon-hd-7850-2gb-384bit-gddr5-directcu-ii-i5813019419.html

Edytowane przez tobexor
Link to post
Share on other sites

Też tego nie ogarniam, no ale co zrobić są ludzie i parapety. W każdym razie, zakupiłem MSI R9 270 Gaming 2GB OC Edition. Jak będzie trzeba czegoś mocniejszego to zawsze można sprzedać i dopłacić do czegoś lepszego. Ale jak na ten czas to mi powinno wystarczyć :) Dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Edytowane przez izzy95
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...