Skocz do zawartości

Dobre słuchawki akustyczne dla muzyka


Recommended Posts

Witam chciałbym się zapytać o wybór słuchawek a mianowicie poszukuję słuchawek akustycznych zamkniętych najlepiej na dużego Jacka oczywiście nie musi być gdyż przejściówka to nie problem. Ma być to prezent dla muzyka więc wolę zapytać się o poradę. 
Tak w skrócie:
-Słuchawki akustyczne dla muzyka
-zamknięte
-cena od 800-1500 liczy się jakość :)
Czekam na porady.Pozdrawiam.


Dodam że zastanawiam się nad:

Ultrasone PRO 900
Link to post
Share on other sites

Z klawiszy pamiętam że roland e50? chyba ma za granicą takie i jakieś hammondy ale raczej ma tam wszystko na większego Jacka.

Główne przeznaczenie to odsłuch swoich kawałków jak i na bieżąco granie i słuchanie

To jak pomoże ktoś? 

 

Wydaje mi się że jeżeli ma to być prezent dla profesjonalisty od laika to nic dobrego z tego nie wyniknie.

Link to post
Share on other sites

też bym nie ryzykował chyba ze był bym pewien jaki model konkretnie chce 
niekiedy ludzie sami dla siebie kupują i nie do końca się wstrzelają w swój gust a co dopiero dla kogoś
zwłaszcza ze to nie mała kasa 

naślij szpiega na znajomego niech go wypyta jakie jego zdaniem najlepsze słuchawki za taką kwotę kupić i co by polecił. 
a jak jest muzykiem to coś tam co nieco w temacie penie wie
 

Link to post
Share on other sites

Tylko, czy to muszą być zamknięte?

 

Jeżeli słuchawki podłącza pod sprzęt grający, to pewnie wbudowane głośniki się wyłączają, a grają tylko słuchawki, może się mylę.

 

Jeżeli musi mieć izolację to w sumie do tego typu zadań powinny się sprawdzić w miarę równo grające, które poleciłem właśnie w innym temacie:

 

Focal Spirit Classic

http://zakupek.pl/test/sluchawki/recenzja-focal-spirit-classic/

 

Focal Spirit Professional

http://zakupek.pl/test/sluchawki/recenzja-focal-spirit-professional/

 

ATH-MSR7

https://www.sluchawkomania.pl/blog/44_recenzja-audio-technica-msr7.html

Link to post
Share on other sites

Lepiej zamknięte, gdyż nie ma jako takiego swojego pomieszczenia do grania przynajmniej w Polsce nie wiem jak za granicą. FeX z tego co wiem to preferuje firmę Audio technica aczkolwiek te Focal'e spirit classic też źle się nie prezentują także skoro polecasz to wierzę że testowałeś i tu pojawia się moje pytanie które byś bardziej polecił dla osoby mającej dobry słuch Focal spirit classic czy Audio technica MSR7? 


Dodam że to jest bardziej zamiłowanie, a nie praca także czysto do celów rekreacyjnych żeby cieszyć się czystym dźwiękiem.

Link to post
Share on other sites

Ja bym wybrał MSR7, lepszy komfort i są nieco jaśniejsze, mają bardziej zaokrąglony bas. Bardzo fajne słuchawki, które nie potrzebują nie wiadomo jakiego źródła.


Focale dość mocno cisną w głowę, nie są tak wygodne, nieco bardziej stonowane.

Edytowane przez FeX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...