Skocz do zawartości

Słuchawki do gier i muzyki do 1200zł


Recommended Posts

Witam poszukuje słuchawek do 1200zł gram głownie na ps4 lecz także na PC , 80%granie 20%muzyka (electro , pop) Na komputerze mam kartę dzwiękowa Xonar Dx , obecnie mam słuchawki sennheiser hd515 , miałem juz tritton ax pro + 5.1 oraz logitech g930 obecnie trochę uciążliwe jest podpinanie tych sennheiserow do konsoli ponieważ muszę podpinać je do kontrolera i muszę mieć przejściówkę duży na mały jack .

Myślałem o steelseeies H , sennheiser hd 598/600 oraz turtle beach elite 800 . Czekam na wasze propozycje .Oczywiscie jesli uznacie ze do grania to za dużo jak na słuchawki to proszę podać modele tańszych lecz równie dobrych .

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

Słuchaczki z tego co widzę spoko , to są najlepsze w tej cenie ? W moich obecnych sennheiserach wszystko gra jak trzeba tylko trochę mało jest basu gdyby nie to że mają kilka lat i są trochę zniszczone to bym ich nie wymieniał, myślałem przy zostaniu z tą firmą chyba że naprawdę te techniki takie dobre są lub inne ?

Link to post
Share on other sites

Xonar, to trochę za mało dla tych słuchawek.

A tym bardziej pad od ps4, który gra dość cicho. Chociaż  ja akurat się zbytnio tym nie przejmowałem i właśnie czekam na paczkę z akg k701, ciekaw jestem jak zagrają z dziurki od pada :->

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

Bardzo skuteczne i głośne słuchawki, które mają świetnej jakości dźwięk to Yamaha HPH-MT220.

 

Miałem je i polecam właśnie do takich zastosowań. Zagrają z telefonu, odtwarzacza czy z kartofla, dosłownie i nadal będzie to bardzo dobry dźwięk. Niestety skutkuje to tym, że na bardzo dobrych źródłach nie grają wiele lepiej, ich przeznaczeniem są te słabsze sprzęty.

 

Niewymagające dużo prądu to też chociażby SHP9500, bardzo fajne słuchawki otwarte.

 

Także, jeśli PS4 niedomaga prądowo z gniazda jack, to warto rozejrzeć się za tymi słuchawkami. Sam HPH-MT220 półroczne sprzedawałem za około 500zł, a SHP9500 z kablem Cordial za 250zł. Może uda Ci się na takie okazje trafić.

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites
Słuchaczki z tego co widzę spoko , to są najlepsze w tej cenie ?

nie ma najlepszych ale te są dość ciekawe i warte rozważenia. Jak napisałem wcześniej łatwe do napędzenia i pasujące do Xonara i tez do Ps4 ale tu na pewno będzie trochę gorszy dźwięk względem Asusa. Mają fajną scenę,muzykalne brzmienie i dobrze pozycjonują.

Link to post
Share on other sites

A co byście polecili jesli chodzi o słuchawki wokół uszne ale przenosne ? Czy są takie ktore bedą się dobrze prezentować mieć dobry dźwięk oraz bedą spełniały moje wymogi ? Myślałem o tym żeby zamiast kupować specjalnych słuchawek do kompa i konsoli mogę mieć tez takie ktore bez problemu wezmę ze sobą z domu i posłucham muzyki ? Czy są takie ? Widziałem sennheiser momentum i urbanite xl co sądzicie ?

Link to post
Share on other sites

Mogę się wypowiedzieć na temat PS4 i słuchawek: HFI780, K550 i A700X grają poprawnie każde jak na swój styl grania. W super cicho też nie jest, zwykle gram na około 40% głośności i słychać wszystko dobrze. Prosto z pada oczywiście.

Moim wyborem jest wśród tych 3 par A700X, bo nie walą dźwiękiem dobitnie jak HFI780 i troszkę mocniej z kolei grają od K550, przy czym są wygodne.

Link to post
Share on other sites

Witam.Pozwolicie,że się podepnę.Poszukuję słuchawek do grania na PS4(FPS).Posiadałem osławione Trittony Pro+5.1 i pękł pałąk oraz zdechł mikrofon po...dwóch miesiącach.

Facet ze sklepu ociąga się ze zwrotem kasy i proponuje mi Logitech G633(USB) lub Sennheiser Game Zero(mini jack tylko).Nie jestem przekonany i chciałbym skorzystać z waszej wiedzy(wiem lizus:)Mój budżet to max 800zł.Wcześniej miałem Ozone Onda,CM Storm 500 jakieś Sony i zaczynam mieć uczulenie na słuchawki tzw gejmingowe:(

Link to post
Share on other sites

Eglobalcentral.co.uk masz tam słuchawki za około 100 GBP ATH-A900X, okazja wg mnie elegancka. Tylko kabel dość długi ale za to miękki jak sznurówka. Jak nie to HFI780, używane z ebaya bądź thoman de.

Link to post
Share on other sites

Wolałbym zakupić w kraju,ale dzięki za wskazówki.Rozumiem ,że to nie muszą być słuchawki na USB tylko mogą być na mini jack? Czy po podłączeniu do pada bedzie można wykorzystać max ich możliwości? Komputer ma kartę dźwiękową a PS4 nie.Gram w jakieś 2,5-3m od TV(55cali)więc potrzebuję dosyć długi przewód.

FeX masz rację ale wpadłem w swoim czasie w takie środowisko ,które łyknęło te gejmingowe cuda i też popłynąłem:(

Nie jestem majętnym człowiekiem i długo na to zbierałem dlatego chciałbym dobrze wybrać.

Sprawa gwarancj jest w sklepie RTV EURO AGD.Jak by tam ktoś znalazł jakiś ciekawy model było by super,bo nie szarpał bym się z nimi miesiącami tylko wymiana od ręki. W moim przedziale cenowym są tam np.:

Sennheiser HD598 , Bayerdynamic DT990 Edition 250 Ohm, Bayerdynamic DT860 Edition,Seenheiser HD 380 Pro,Sennheiser Game Zero,Sennheiser PC363D USB

Edytowane przez bruce_leee
Link to post
Share on other sites

 

Czy po podłączeniu do pada bedzie można wykorzystać max ich możliwości?

no właśnie nie, bo z pada nie wykorzystasz możliwości słuchawek za 800zł. Mam ten sam problem :/

 

 

Mylisz się.

Ma w padzie, ale jakość i szczególnie moc nie jest jakaś hiper super. TV zagra już znacznie głośniej.

Link to post
Share on other sites

 

 

mogło się zmieścić w padzie


w meziu MX6 dali rade upchnąć niezłego graja :D
a to tylko telefon

no ale na powaznie pad by kosztował drugie tyle jak by w niego chcieli jeszcze wsadzić dobry układ audio  
a i tak 95% ludzi podpieła by do niego jakieś gniot a jak wiadomo konsola ma być jak najtańsza 
Link to post
Share on other sites

W wielu telefonach są fajne układy. Jednak te telefony kosztują tylko, co ta cała konsola... Wsadzenie dobrego układu do takiego pada skutkowałoby znacznym wzrostem jego ceny, a klienci tego nie lubią :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...