Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Poszukuję dobrych słuchawek do około 300zł. Aktualnie używam Superluxów HD681 EVO i bardzo lubię jakość dźwięku z nich, jednak praktycznie w ogóle nie wygłuszają dźwięków z otoczenia, słychać dosłownie wszystko. Chciałbym aby nowe były w miarę dobrze wygłuszone (siedzę w jednym pokoju z osobą która często gada) no i oczywiście miały dobry dźwięk (lubię basy :D ). Najlepiej na jacka, mam zintegrowaną dźwiękówkę. Jest ktoś w stanie doradzić?

Link to post
Share on other sites
669, hiperx Cloudy ze skurkowymi padam będą mułami podobnymi do Evo. jak byś dobrze pogrzebal znajdziesz używane hm5 w dobrym stanie dobrze wygłusza ale to inne granie niż evo

 

Wot wot?!?!? HyperX mułami? Nic z tych rzeczy. Według mnie porównanie zupełnie nietrafione. Miałem obydwie pary tak dla jasności.

 

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Skóropodobne pady od HyperX są lepsze, według mnie one są lepsze dźwiękowo nawet od skórkowych padów HM5, bo te muszą się ugnieść, aby nie odsuwać jeszcze bardziej średnicy. Z padami od Cloudów tego problemu nie ma.

 

Miałem 3 pary HyperX i 3 pary Pro80 w mojej historii, na moje nieszczęście nigdy nie miałem obydwu par w jednym czasie, bo najpierw były to Pro80 ściągane z Chin, gdy dolar stał po 3zł, a obecnie taniej wychodzą HyperX i je kupowałem ostatnio.

 

Naprawdę nie wiem, dlaczego bleck55 twierdzisz, że one są mułami na tej niby skórce i lepiej im w welurze. One z welurami stają się nazbyt odchudzone, ale przestrzennie jest lepiej to prawda. Mi jednak welur nie podszedł.

Edytowane przez FeX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli ogólnie polecacie HyperX? Trochę mnie to zdziwiło bo dużo osób mówi, że sprzęt "dla graczy" jest słaby. Na dodatek słyszałem, że przy zintegrowanych kartach dźwiękowych słabo u niektórych grają, choć ogólnie recenzje ich są bardzo dobre.

 

Słyszałeś o wyjątkach potwierdzających regułę?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pro80 mają pady bardzo słabej jakości. Z miejsca nadają się do dymisji. Te w HyperX są bardzo dobre. HyperX mają nieco ładniejszy i bardziej stonowany dźwięk, niż Pro80, które miały wysokie dość ostre. Przy obecnej cenie HyperX oraz dobroci, jakie z nimi się dostaje Pro80 stały się zwyczajnie nieopłacalne.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No trzeba liczyć te 50-55$. Po dzisiejszym kursie już wchodzimy w kwoty 200zł i więcej przez szalejącego dolara. Ponad rok temu za 150zł można było je kupić, do nich pady HM5 i za nieco ponad 200zł mieliśmy świetne słuchawki, ale bez gwarancji. W każdym razie sporo się od tego czasu zmieniło, dolar poszybował, a Kingston uraczył nas swoją wariacją na temat Pro80 w dobrym wykonaniu, z bogatymi dodatkami oraz w przystępnej cenie, przez co Pro80 straciły znacznie na atrakcyjności. Sam też już bym ich nie kupił.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sorry Panowie, ale żadnych Asusów (typowy skok na kasę), a Steelseriesy Syberia V2 to jeśli już to modowane według wskazówek Perula z mp3store, tylko wtedy tracimy gwarancję, więc lepiej to robić na używkach kupionych za grosze. Zyskamy dzięki takim zabiegom wiele.

 

SS v2 mają dla mnie jeszcze jeden problem, mianowicie pałąk jest dość mały, dla mnie praktycznie jest na styk, a żaden ze mnie "łepol".

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Cóż steelseriesy grają dopiero jak Perlu z mp3.store/forum w nich pogrzebie i odprawi swe czary.

 

Tak ze jeśli chodzi o słuchawki do grania to w tym przedziale cenowym tylko hiperx ew. Hmc631 ale jak ma być lepsze tłumienie to zostają tylko hiperx

Link to post
Share on other sites

Teraz te zmodowane Syberie V2 dostał ALTON z mp3store i na dzień dzisiejszy pisał mi o dźwięku na poziomie zbliżonym do Soundmagic HP100.


A jeszcze nie dalej, jak 5-6 tygodni temu debatowałem z Perulem, że SS v2 są tylko w miarę dobrze wykonane, wygodne a dźwiękowo to mody nie specjalnie im pomogą :P Nieco się myliłem.

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...