Skocz do zawartości

Klawiatura Mechaniczna na redach do 500-600 zł. Z PODŚWIETLENIEM


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez TheEquinoxe,

Recommended Posts

Witam.

Posiadam aktualnie klawiaturę Logitech g510s. Jest ona bardzo duża w szerz co mi trochę już przeszkadza. Poszukuję klawiaturę w przedziałach cenowych do 500-600 zł. Klawiatura musi posiadać podświetlenie oraz cherry mx redy. Może być każdej firmy klawa.

Patrzałem na quickfajery, ale nie jestem zbyt pewny co do nich.

Piszcie propozycje. Nie mogę przekroczyć tej granicy cenowej bo to ma być prezent dla mnie na święta :D

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

CM Storm Quickfire TK. Ma strzałki i przycisku typu pgup, pgdn zintegrowane z blokiem numerycznym (przełączasz się numlockiem) przez co jest węższa od typowych pełnowymiarowych. Dostępna na redach, podświetlenie jest i do tego sporo poniżej budżetu. Tych klawiatur nie masz się co obawiać, to porządny sprzęt.

Link to post
Share on other sites

CM Storm Quickfire TK. Ma strzałki i przycisku typu pgup, pgdn zintegrowane z blokiem numerycznym (przełączasz się numlockiem) przez co jest węższa od typowych pełnowymiarowych. Dostępna na redach, podświetlenie jest i do tego sporo poniżej budżetu. Tych klawiatur nie masz się co obawiać, to porządny sprzęt.

Dobrze prawisz. Jeśli nie chcesz koniecznie wydawać całego budżetu to zwróć uwagę na QuickFire TK - to już jest bardzo wysoka półka, więc dużej różnicy z droższymi nie zauważysz, a zawsze w kieszeni zostanie trochę ;)

Link to post
Share on other sites

W Norwegii za prawie 600 zł.

Tutaj można przeczytać i przetłumaczyć jeżeli masz google chrome.

To jest prawdziwy ducky shine 4 z redami ? 

http://cdon.no/elektronikk/ducky-shine-4-mx-red-multiled-nordic-p30689810?gclid=CjwKEAiAmqayBRDLgsfGiMmkxT0SJADHFUhPlMvZ0mvDOUkqKtbF3Iie1_P2yP75ApUxD21STyII0BoC2ZPw_wcB


@TheEquinoxe

A możesz dać link do takowej klawiatury, ale z redami ?

 
Link to post
Share on other sites

@Boborein - łap linki do CM Storma:

Polskie sklepy:

http://www.ceneo.pl/23584307

 

Amazon (może będzie Ci w ten sposób wygodniej):

 

http://www.amazon.com/CM-Storm-QuickFire-TK-Mechanical/dp/B00AOIRCI6

 

 

Dzięki za linkacza :> 

Kupię w Polsce bo na święta jadę do Polski. Taniej wysyłka i produkt.

A na amazonie tam jest na zielonych switcherach. Co to za switchery ? Razerowskie ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...