Skocz do zawartości

Słuchawki do CSGO oraz Słuchania Muzyki max. 350 zł


Recommended Posts

Budżet : 350 zł Max

Czego potrzebujesz? : Słuchawek do csgo. Dużo patrzałem na ss 5hv3, siberia 200. Nie wiem co kupić.

Przeznaczenie :90% Gry, 10% Muzyka

Źródło : Nie jestem pewny o co tu chodzi, ale minijack do pc.
Oczekiwania 
: Najlepiej SS, ale nie koniecznie musi być. Mikrofon może być, ale będzie mało używany bo mam mikrofon pojemnościowy. Nie chce żadnych takstarów czy superluxów.. 

Przy okazji słuchawki mają być wyciszane. Aktualnie mam remont i trochę mi przeszkadza. I często jeżdżę na lany.
Inne : -

Link to post
Share on other sites

Temat chyba zakładałeś w ciemno, a z lenistwa nic nie przeczytałeś w tym dziale, prawda? Nie trzeba wiele, aby przeczytać tematy przypięte.

http://forum.benchmark.pl/topic/172967-o-tym-dlaczego-nie-warto-kupowa%C4%87-s%C5%82uchawek-z-mikrofonem-takich-marek-jak-logitech-creative-roccat-razer-steelseriesmad-catz-itp/

 

W ostatnim czasie sporo pojawiało się podobnych tematów, wystarczyło przeczytać parę z nich. Nie mniej, odpowiadając na Twoje pytanie - pierwsza sprawa to karta dźwiękowa, która daje bardzo dużo w temacie pozycjonowania w grach, jednak tutaj musiałbyś założyć minimum 200zł na nią: na przykład AIM SC8000 jeżeli masz wolne PCI. Ale wracając do słuchawek: jeżeli miałby to być headset z mikrofonem, to najlepszym wyborem jest Kingston HyperX Cloud wersja pierwsza. Koszt to około 250zł, druga wersja kosztuje sporo więcej a ma w zestawie bardzo słabą dźwiękówkę która jest na USB, i gra na poziomie kiepskiej zintegrowanej.

Edytowane przez Deathstar
Link to post
Share on other sites

 

Budżet : 350 zł Max

Czego potrzebujesz? : Słuchawek do csgo. Dużo patrzałem na ss 5hv3, siberia 200. Nie wiem co kupić.

Przeznaczenie :90% Gry, 10% Muzyka

Źródło : Nie jestem pewny o co tu chodzi, ale minijack do pc.

Oczekiwania : Najlepiej SS, ale nie koniecznie musi być. Mikrofon może być, ale będzie mało używany bo mam mikrofon pojemnościowy. Nie chce żadnych takstarów czy superluxów.. 

Przy okazji słuchawki mają być wyciszane. Aktualnie mam remont i trochę mi przeszkadza. I często jeżdżę na lany.

Inne : -

 

Dlaczego nie normalne słuchawki jak właśnie superlux. takstar, omnitronic ?

 

Steelseries to w skrócie gó**o a nie słuchawki, bez porządnych modów grają jak headset z biedronki za 30zł, każde normalne słuchawy rozłożą je w pozycjonowaniu, od siebie polecę Kingston Hyperx cloud.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie normalne słuchawki jak właśnie superlux. takstar, omnitronic ?

 

Bo w superluxch przypal na lanie ziomki maja super Krakeny i inne wypasy świece i wogule a ty w superluxch ziomki  będą brechtac :D 

 

 

Jak chcesz dobrze tłumiace to hm5

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...