Skocz do zawartości

Icewind Dale EE.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez fooze,

Recommended Posts

Witam.

Kupiłem w biedronce Icewind Dale EE i mam problem z płynnością %-) Menadźer pokazuje znikome zużycie zasobów [procesor ok 23% 1 gb ram z 4], a w grze mam z 10fps. Menu chodzi dobrze, za to filmy i sama gra to tragedia.
Nie mogę uruchomić programu w trybie zgodności pokazuję mi tylko okno o stworzeniu raportu z błędu...


Jakieś pomysły jak to przyspieszyć? :-) Będę wdzięczny

Edytowane przez fooze
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Pociągneła Far Cry 3, Bioshock Infinite, DmC, Killer is Dead, Shogun Total War 2... a nie pociągnie Icewinda? No kaman ;-)
 

Rekomendowane: Core 2 Duo 2.3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7/8

Podbijam samego siebie, problem rozwiązałem usuwając sterowniki Nvidii i aktualizując Windowsowskie... śmiga i jest bomba :-)
Fakt, że WoT mi teraz bardziej muli, ale cóż odpocznę sobie od niego :D

Edytowane przez fooze
Link to post
Share on other sites

Grafika żałośnie słaba, do wymiany.

To niedorzeczne by lekko zmodowana ponad 15 letnia gra miała problemy z płynnością nawet na karcie pokroju 9600Gt, skoro to śmigało na GF2 mx i rivie tnt tylko w niższych rozdzielczościach. Mi baldur 1 enchanced też chodził w okolicy 15 klatek po rzuceniu jakiegokolwiek zaklęcia obszarowego, pomogło bodaj odpalenie w trybie zgodności

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...