Skocz do zawartości

Urządzenie wielofunkcyjne


Recommended Posts

Witam,

 

Chcę kupić urządzenie wielofunkcyjne Drukarka, Skaner , kopiarka. Musi być WiFi.  Zastanwaim się nad dwoma modelami: 

 

HP Deskjet 4335 Ink Advantage i Brother DCP-J105. 

 

 

Czy ktoś ma styczność z w/w sprzętem ? Jak się zachowuje w pracy? Jakie są koszty oryginalnych tuszy. 

 

Dziękuję za odpowiedzi

 

Pozdrawiam. 

 

 

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie brałbym Brothera DCP J105. Sprzęt bardzo dobry z mega tanimi tuszami.

aha oryginalny tusz 90zł. Karai kup drukarkę Brother dcp-t 500W ma wifi, a czarny tusz starcza na 600 tysięcy stron w zestawie masz dwie butelki czyli 12000 tyś stron i kolorowe 5000

Edytowane przez superluki
Link to post
Share on other sites

Jak dobrze rozumiem to ją samemu się napełnia ? Jest to efektywne i spisuje się ? Jakie są koszty zakupu tych buteleczek z tuszem? Nie miałem jeszcze Brothera i nie wiem czy jest dobry, cały czas na HP jadę. Zastanawiam się nad HP Deskjet 4335 Ink Advantage  - tusze w granicach 50 - 60 zł. 

Link to post
Share on other sites

Jak dobrze rozumiem to ją samemu się napełnia ? Jest to efektywne i spisuje się ? Jakie są koszty zakupu tych buteleczek z tuszem? Nie miałem jeszcze Brothera i nie wiem czy jest dobry, cały czas na HP jadę. Zastanawiam się nad HP Deskjet 4335 Ink Advantage  - tusze w granicach 50 - 60 zł. 

 

Ja bym na twoim miejscu zwrócił uwagę na drukarki:

 

Brother DCP-J552DW - bardzo dobra głowica, komplet dobrze działających zamienników za 16 zł i system samoczyszczący.

Canon Pixma MG5650 - trochę bardziej delikatna, ale do domu wystarczająca. Sam mam taką i jest super. Koszt zamienników to 14,70 zł.

 

Przy tych modelach drukarek kupowanie oryginalnych tuszy już nie jest takie ważne jak kiedyś. Zamienniki są wykonane bardzo dobrze, a ich awaryjność nie odbiega od awaryjności oryginałów ;) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...