Skocz do zawartości

Smartfon głównie do słuchania muzyki 800 zł +/-


Recommended Posts

1. Ile masz pieniędzy do przeznaczenia na telefon?

800 zł +/-

2. Chcesz urządzenie z sklepu internetowego, Allegro czy komisu komórkowego?

Ze sklepu internetowego.

3. Telefon musi pochodzić od znanej firmy?

Tak.

4. Do czego telefon ma być wykorzystywany? - podaj funkcje, na których przede wszystkim Ci zależy.

Zależy mi na dobrej jakości odtwarzanej muzyki, żeby przeglądanie internetu było wygodneia, jakieś drobne gry.

5. Interesuje cię zwykły telefon, mały smartphone (do 4.5"), smartphone (od 4.5" do 5.5") czy może phablet (powyżej 5.5")? 

do 5.5"

6. Jaki system operacyjny preferujesz? Będziesz modyfikować oprogramowanie?

Android. Nie będę modyfikował oprogramowania.

7. Używany wchodzi w grę, czy może tylko nowe egzemplarze?

Tylko fabrycznie nowe.

8. Dodatkowe uwagi lub informacje.

Długo trzymająca bateria.

Link to post
Share on other sites

Ja zaproponuje Xiaomi redmi note 2 prime 5.5" dobry ekran ,wystarczająca wydajność i 2GB ram,32GB pamięci wewnętrznej z obsługą kart MicroSD,wymienna bateria,bardzo dobra jakość dźwięku na słuchawkach, niezły aparat,podświetlane przyciski,wysoka jakość wykonania,niezła bateria,MIUI Polska które jest co tydzień aktualizowane,kupując z xiaomiforsale.com masz serwis we Wrocławiu,dostawę z Czech w 3-4 dni,gwarancja 1 rok taką daje Xiaomi.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dla mnie autor tematu dość jasno się wyraził. Wiecie, jak grają telefony o których mówicie? Xiaomi Redmi Note2 z tego co słuchałem, też potrafi fajnie zagrać, właśnie na poziomie Meizu. Te telefony to poziom wyższy od tego, co mam w LG G2.

 

Edytowane przez FeX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...