Skocz do zawartości

Telewizor 32 cale do 1000zł


Recommended Posts

Witajcie,

kończy mi się umowa z Multimedią Polska (szczerze nie polecam, często pada) i dotychczas miałem w pakiecie Telewizję kablową, teraz zamierzam przenieść się do UPC i zamówić tylko internet, przez co potrzebuję kupić nowy telewizor z tunerem DVB-T (nie chcę inwestować w dekoder).

 

Telewizor jest bardzo sporadycznie używany, około 20 minut dziennie (tylko wiadomości) więc budżet jest taki jaki jest, do codziennego użytku mam komputer. Telewizor ma starczyć na jak najdłużej, podobno Samsungi pomimo ceny nie idą w parze z jakością (ale to chyba tylko plotki :P )

Przekątna ekranu: 32 cale

Budżet: 1000zł ale prosiłbym o jak najtańszy model, chyba że dostanę smart TV w tej cenie

 

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, jakbym kupował TV do 1000 zł wybrałbym coś tego pokroju Phillips 32PHH4100 LG 32LB561B Niestety nie mają Smarta, ale są lepszej jakości, po prostu.

Żeby mieć i porządny telewizor, i Smart TV musiałbyś dołożyć co najmniej 500/600 zł. 

Jak chcesz wydać jak najmniej to weź Mantę czy Hyundai, jak chcesz coś lepszego to wtedy Phillips oraz LG. 

Smart TV tak jak powiedziałem w okolicach 1500 zł.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niestety są uzasadnione - byłem przed chwilą w media markcie i ten Philips odwzorowania kolorów prawie nie ma... biel jest różowa na każdym trybie. Zaskoczył mnie LG 32LF5610, bardzo ładna biel i czerń, realne kolory.

 

Znalazłem również Samsunga UE32J5600 - Smart TV, myślę że mógłbym do niego dopłacić.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, jakbym kupował TV do 1000 zł wybrałbym coś tego pokroju Phillips 32PHH4100 LG 32LB561B Niestety nie mają Smarta, ale są lepszej jakości, po prostu.

Żeby mieć i porządny telewizor, i Smart TV musiałbyś dołożyć co najmniej 500/600 zł. 

Jak chcesz wydać jak najmniej to weź Mantę czy Hyundai, jak chcesz coś lepszego to wtedy Phillips oraz LG. 

Smart TV tak jak powiedziałem w okolicach 1500 zł.

 

Weź tego Philipsa, bo sama jakość wykonania tego telewizora świadczy o tym, że to zakup na dłuższy okres czasu. Potem możesz pomyśleć o donglu SmartTV za 200 zł. Ja mam często tak, że podłączam kablem HDMI komputer do telewizora, i wybieram sobie programy z przeciętnego Smarta z poziomu komputera. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...