Skocz do zawartości

Jak mocny zasilacz do tego zestawu?


Recommended Posts

Witam

Jest mi potrzebny nowy zasilacz do takiej konfiguracji

Asus A8N SLI SE

AMD ATHLON 3700+

GeForce 7300gs

2GB Ram

+ oczywiście dysk twardy i napęd optyczny.

Chcę kupić zasilacz jak najtaniej. Ile wat jest mi potrzebne? Czy 250-300w dobrej firmy wystarczy? Podawajcie propozycje. Myślę, że więcej jak 50-60zł nie chciał bym dać.Czy można coś konkretnego w tej cenie dostać? Może uda się coś kupić jeszcze taniej? Czekam na propozycje :wariat:

Link to post
Share on other sites

własnie. Ty podałes link do recenzji (PSEUDO-recenzji, bo oni tam takie bzdury pisza ze na samym wstępie udowodnili, że osoba to pisząca nie ma zielonego pojęcia o zasilaczach..., ale to nie na temat aktualnie...). Podałeś link do recenzji. Załóżmy (wbrew faktom), ze ta recenzja jest w 100% ok, rzetelna, dokładna, wyczerpująca temat, po postu najlepsza na świecie itp. I przetestowany został taki przykładowy Tagan, który wypada w niej przyzwoicie, ba!, załóżmy nawet, ze wnioskiem z tej recenzji jest to, że jest warty polecenia.

 

I teraz pytanie za 100 punktów: dlaczego mimo to, można zaliczyć taki zasilacz do tak zwanej "czarnej listy"?

Liczę, ze domyślisz się samemu.

Link to post
Share on other sites

Niestety, nie domyślam się. Chodzi Ci o producenta - ToPower? Jeśli tak to pewnie mylisz tą markę z TopPower. :co:

Choć stawiam że nie o to chodzi. Zdaję sobie sprawę że jest to pseudo-recenzja, która nawet nie umywa się do tych z HWsecrets.

Dobra koniec, napisz o co chodzi bo jestem po 10h pierdzielenia się z linuchem bez rezultatu.

Link to post
Share on other sites

chodzi o to że te zasilacze wybuchały/padały/rozlatywały sie/lub po prostu przestawały działac po 1-2, czasem 3 latach od wyprodukowania. Wsadzona w środek chińszczyzna okazała sie słabsza od niejednego no-nejma - to w żadnej recenzji nie wyjdzie (chyba, że się od razu spali podczas testów), można tylko próbowac przewidywać patrząc na bebechy. I to nie dotyczyło tylko U01, ale też poźniejszych modeli.

To, ze ta sztuka działa jeszcze w 2010r. to znaczy, ze albo przeleżała większość czasu w szafie lub po prostu miała dużego farta, który to się musi szybko zakończyć :>

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...