Skocz do zawartości

Gtx 980Ti dziwny problem


Recommended Posts

Witam. Jestem posiadaczem karty Geforce GTX 980 Ti Gaming 6 od MSI. Kartę mam od września tego roku. Pomiesiącu uzytkowania miałem problem z kernel mode driver, który trwał 1 dzień (problem był poruszany tutaj na forum i udało mi się go rozwiązać), natomiast martwi mnie co innego. Mianowicie wcześniej grałem tylko w dragon age inkwizycja a po tym problemie jakoś odechciało mi się grać więc zrobiłem format. Teraz grając w CS GO czy też w Warhammer End Times Vermintide migają mi niektóre tekstury tylko niektóre najczęsciej te oddalone choć zdarzyło się ,że pojedyńcza deska w budynku robiła się przezroczysta i mrugała. Piszę do was z pytaniem czego to moze być wina? Dam poglądowy filmik o co chodzi nie mojej produkcji ale w pewnym stopniu odzwierciedla on mój problem:

 

 

Zasilacz to Corsair CX750M. 

Pozdrawiam!


@up

Link to post
Share on other sites

NA moje oko któreś z ustawień "polepszających" obraz od Nvidii, źle współpracuje z teksturami w grze. 

Spróbuj powyłącza co się da, wygładzanie obiektów przeźroczystych, zamknięcie środowiska itp.  powyłączaj wszystko z panelu sterowania Nvidii i zobacz czy pomogło. 

Jak pomoże, to włączaj pojedynczo i patrz, czy nadal mruga, aż dojdziesz co to jest. 

Choć to jest czysty strzał, ale spróbuj. 

Link to post
Share on other sites

A co wyłączyłeś,że pomogło Ci zniwelować to zjawisko ?

Pozdrawiam.


Witam ponownie. Wznawiam temat ponieważ zauważyłem dziwną zależność. 2 dni temu stwierdziłem ,że na chwilkę przerzucę monitor główny na drugi (używam 2 monitorów). Mój główny to lg 25um65 natomiast 2 to ledowy LGik na też na IPS. Rożnica między nimi taka ,że główny chodzi na 2560x1080 natomiast drugi 1920x1080. Po zmianie monitora wymusił na mnie 1920 włączyłem CS GO i migania niektórych obiektów zniknęły !! Stwierdziłem,że zrobię to samo na 21:9 ustawiłem 1920 było rozciągnięte ale tekstury też ok ! Teraz tak czy może to być problem rozdzielczości i tego ,że 2560 monitor działa niestety tylko na 60hz odświeżania ? Sprawdziłem w grze kingdoms of amalur i tam po ustawieniu 1920 nie miga nic natomiast tekstury wyrabiają ostrość dopiero jak podejdę bliżej. 

Pozdrawiam.


@up.


@up2.


@up3.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...