Skocz do zawartości

3-letni PC


Recommended Posts

Chcę pozbyć się mojej starej skrzynki, która stoi nieużywana od jakiegoś czasu. Zależy mi raczej na sprzedaży w całości, nie chcę zostawać z częściami, których nikt później nie sprzeda. Nie zamierzam wyciągać ostatniego grosza z tego zestawu, raczej wolę dostać ze stówę mniej, a mieć szybciej sprzedane.

 

 

 

 

Ogólnie całość w stanie raczej dobrym, cierpi jednak na drobne problemy:

  • Obudowa: przednie USB nie działają, brakuje nóżek (co jest niezbyt dobre, biorąc pod uwagę, że zasilacz leży na jej dnie, ciągnąc powietrze z dołu)
  • Płyta główna: jeden port USB 3.0 ma wyrwaną plastikową płytkę (efekt wciskania po ciemku), port zdatny do użycia, ale ciężko coś w niego wepchnąć

 

 

Myślę, że jest on wart ~1500zł, więc myślę, że jak sprzedam go dwie stówy taniej, to też będzie dobrze, a może jakiś handlarz się skusi, będzie miał na części. W miarę możliwości proszę o dokładniejszą wycenę, z uwzględnieniem wartości każdej części, gdybym jednak sprzedał na części.

 

 

edit: gwarancja wygasła już na wszystko, z wyjątkiem RAM i kartę sieciową. Do każdej części mam pudełka.

Edytowane przez anarchy91
Link to post
Share on other sites

Napisałem, że sprzęt nie ma już gwarancji (wygasła w sierpniu). Na RAM gwarancja udzielana jest wieczysta, dodatkowo karta sieciowa, która była kupiona w zeszłym miesiącu, nie jestem pewny, na jak długo była udzielona gwarancja, ale co najmniej do października 2016 (a pewnie rok, czy dwa dłużej). Przy okazji znalazłem nazwę modelu, umieszczę zaraz w poście głównym.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...