Skocz do zawartości

Huawei P8 vs HTC One M8s


Recommended Posts

Witam,

 

Moja Xperia Z3 Compact idzie na gwarancje i po jej powrocie zamierzam ją sprzedać. Aktualnie szukam smartfona do kwoty 1400 zł i stanąłem na wyborze pomiędzy Huawei P8 i HTC One M8s. 

 

Mam dylemat i nie wiem, który telefon wybrać.

Pod względem specyfikacji telefony zbytnio się od siebie nie różnią choć lepsze parametry ma P8.

 

 

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/10892/10796/0/0/

 

Proszę o radę.


Ewentualnie w grę wchodzi One Plus X

Link to post
Share on other sites

W tej cenie masz Honor 7 który ma dość wydajny procesor i 3gb ram,bardzo dobry,czytelny w słońcu i jasny wyświetlacz 5.2" Full HD,bardzo dobra i solidna jakość wykonania (aluminium),dobrze zoptymalizowana nakładka EMUI która zapewnia płynną pracę systemu,dobry aparat,16 gb wbudowanej pamięci i slot na karty SD,hybrydowy Dual Sim (wybór miedzy dwoma kartami SIM a kartą Sim i SD),dobra bateria,dobra jakość dźwięku na słuchawkach, radio FM,sprawnie działający czytnik linii papilarnych,aktualizacja do android 6.0,albo ten Oneplus X zapowiada się bardzo dobrze,ale trzeba poczekać na konkretne testy.HTC One m8s względem HTC one M8 ma lepsze aparaty,ale gorszą wydajność.

 

Edytowane przez Deusjarek
Link to post
Share on other sites

Prościej by było napisać że Honor 7 to taka ulepszona wersja P8. Lepsza bateria o ponad 500mah, czytnik linii papilarnych oraz kilka innych smaczków

Honor 7 jak i P8 są lepsze od M8s.

Oneplus X też dobra opcja ale trzeba będzie poczekać jak i na testy jak i na możliwość kupna bez zaproszenia

Lub załatwić zaproszenie bo telefon naprawdę zapowiada się zacnie

Link to post
Share on other sites

Ok.

 

W takim razie HTC One M8s odpada.

 

Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy P8 a Honor 7. Ten pierwszy mi się bardziej podoba z design'u choć ma gorsze parametry. Jak to jest z tym Oneplus X ? Trzeba mieć specjalne zaproszenie aby go kupić :P ? Kiedy będzie premiera na rynku PL i możliwość zakupu ?

Edytowane przez Arjen
Link to post
Share on other sites

Kuoić go trzeba na stronie producenta lub na jakieś z wysyłką z chin. Producent ma magazynybw Europie więc do Polski wysyłane są z europejskich magazynów.

Co do Huawei to P8 też mi się jakoś bardziej podoba choć Honor też ma to coś no ale bardziej przekonuje mnie właśnie Honor przez te kilka dodatków i ulepszeń którego całkiem możliwe że kupię no ale tak samo mnie ten OP X kusi i Galaxy S6:)

Link to post
Share on other sites

Kuoić go trzeba na stronie producenta lub na jakieś z wysyłką z chin. Producent ma magazynybw Europie więc do Polski wysyłane są z europejskich magazynów.

Co do Huawei to P8 też mi się jakoś bardziej podoba choć Honor też ma to coś no ale bardziej przekonuje mnie właśnie Honor przez te kilka dodatków i ulepszeń którego całkiem możliwe że kupię no ale tak samo mnie ten OP X kusi i Galaxy S6:)

 

Ja już markowym smartfonom Sony i Samsunga podziękuje :) W ciągu 4 lat miałem Xperie Z Samsunga Galaxy S4 oraz Xperie Z3 Compact. Wszystkie po ponad roku użytkowana trafiały do serwisu. A to uszkodzony głośnik a to się odkleja wyświetlacz. Chyba jednak się zdecyduje na Honor 7 lub poczekam na premierę Oneplus X

Link to post
Share on other sites

Bierz Honora i będziesz zadowolony. Z tym X jeszcze niewiadomo do końca jak będzie. Czy pierwsza seria nie będzie jakaś lipna czy coś i jak z tym kupnem bez zaproszeń bo jeszcze 10 razy mogą to zmienić

 

Szkoda tylko, że nie ma koloru czarnego :P

Link to post
Share on other sites

Jednak wstrzymam się z zakupem jakiś tydzień. Dzisiaj miała miejsce premiera właśnie Oneplus X. Na allegro pojawiły już się pierwsze oferty kupna tego modelu. Co do Honor 7 to cena modelu z kolorem czarno - grafitowym jest droższa o 200 zł więc poczekam jak pojawią się tańsze oferty.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...