Skocz do zawartości

Myszka Claw grip


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez mistrz,

Recommended Posts

Witam.

 

Poszukuję myszki gdyż obecna szwankuje,moje wymagania:

-przycisk na kółeczku na przełaczniku firmy ALPS

-główne przyciski mające wytrzymać jak najwięcej kliknięć (nie jestem pewny czy omron dzieli się na lepsze i gorsze ale jest stosowany chyba jako najlepsze przyciski)

-b.dobry sensor ale taki który mysz potrafi wykorzystać

-dodatkowym bajerem podświetlenie w 16mln kolorów tak abym dopasował sobie do klawiatury ewent jeden kolor zielony

 

cena: do 200zł

 

 

Link to post
Share on other sites

-przycisk na kółeczku na przełaczniku firmy ALPS

 

:co:

ALPS robi scrolle, ale nie przełączniki. Zazwyczaj przełącznik pod scrollem to Omron.

Ja polecam Logitech G303 (tylko nie wiem, czyj tam scroll siedzi). Oprócz tego spełnia wszystkie wymagania, ale radziłbym ją przymierzyć przed zakupem. Mi osobiście nie pasowała.

Link to post
Share on other sites

 

 

ALPS robi scrolle, ale nie przełączniki. Zazwyczaj przełącznik pod scrollem to Omron.

Masz rację może poknociłem co nie wyklucza faktu,że chodziło mi o ten scroll.

Co do myszki sprawdzę.Wstępnie i prawdopodobnie scroll to firma TTC - nie znam czy dobra czy zła.

 

 

Z tej strony wypatrzyłem Roccat Savu co o niej myslicie warto ?

Link to post
Share on other sites

Pomijając chwyt jaki stosuję,będąc w sklepie sprawdziłem sobie trzy myszki:

Logitech G502 - dodatkowe przyciski z lewej strony ulegają przypadkowemu naciśnięciu,scroll ogólnie jakiś luzny pomijam jego dwa tryby pracy.

SteelSeries Rival - już lepiej leżał w łapie ale scroll przy przewijaniu do przodu często się wciskał i miał luzy,do tyłu chodził sprawnie.Ktoś pisał o nowej wersji tej myszki odnośnie ścierania gumy,po czym to poznać ?.

Roccat Savu - boczne przyciski w użyciu są nie wygodne,powinny być wysunięte bardziej do przodu a naciskanie ich to w sumie nie wiedziałem czy mam je wciskać czy naciskać,nieporozumienie.

 

 

Może ktoś coś fajnego jeszcze zaproponuje i sprawdzę.

 

do 200zł

Edytowane przez mistrz
Link to post
Share on other sites

Razer Orochi jest typową claw-gripową myszką. Dodatkowo spełnia twoje wymagania i mieści się w przedziale cenowym. Dodatkowo to Razer, wiec raczej dość porządna firma. Mi osobiście nie pasuje, bo mam inny chwyt myszki, ale kolega który posiada jest strasznie zadowolony. Tak wiec polecam.

Edytowane przez Shrowdy
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

W cenie ok 200zł a nawet powyżej oczekiwałem produkt bardzo dobry ale w rzeczywistości tak do końca to nie jest.

Zamówiłem : stary,sprawdzony i tańszy A4tech XL-750BK AVAGO-9500 

 

 

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...