Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Kiedy maja sie pojawic nowe wersje dysków ssd od samsunga ? 

Stare wersje:
Samsung EVO 840 i 840 PRO. Tutaj było dość sporo problemów z evo 840, ale wersja Pro działała wyśmienicie.

Aktualne wersje:

Samsung evo 850 i 850 pro

Tutaj nie słyszałem, żeby były jakieś problemy z wersją evo 850 jak to miało miejsce z evo 840.

 

Wiadomo, że wersja 850 ma już rok, bo wyszła bodajże pod koniec 2014 roku, więc wiadomo coś kiedy samsung chce wprowadzić nową wersję ? Jakieś 860 albo coś... 
Ostatnio czytalem, ze zaczynają produkcje dysków 48 warstwowych, ale na to chyba jeszcze poczekamy.

 

Szukam dysku ssd 2,5 cal sata III. Interesuje mnie dysk 500-512 GB no i tutaj moim faworytem jest Samsung 850 PRO z 10 letnią gwarancją.

No i chce wiedzieć, czy Samsung nie planuje odświeżyć swoje dyski ssd 2,5 cal, bo jeśli w przeciągu 3-4 miesięcy ma wyjść jakiś 860 PRO na nowych kościach, to wole poczekać.

 

Macie może jakieś newsy na ten temat ? 

Edytowane przez Calvex
Link to post
Share on other sites

Żadnych zapowiedzi nowych nośników na SATA 3 ze strony Samsung'a nie widziałem. 850 PRO dość blisko zbliżył się do granicy możliwości tego interfejsu, więc można przypuszczać, że kolejne topowe dyski będą już tylko na M.2.

Link to post
Share on other sites

Hmm czy to mozliwe, że moja płyta ma złącze m.2 ?

 

bo na stronie producenta znalazlem (Intel® Z97 Express Chipset with M.2 support (up to 10Gb/s data-transfer)

 
Mam tę płytę od grudnia 2014 i jakim cudem dopiero teraz zauważyłem, że jest wsparcie dla M.2 ? Skoro przed kupnem czytalem kilka recenzji gdzie było napisane, że m.2 nie posiada.
 
Edit:
Lol, ale jaja :D Jednak M.2 jest
 
 
Ja chyba przed kupnem czytalem recenzję maximus vii ranger, zamiast czytać o hero :P
 
Dobra, to w takim razie poczekam jeszcze troche na rozwój dysków m.2 i tutaj  wrócę za 3-4 miesiące.
Edytowane przez Calvex
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...