Skocz do zawartości

Karta grafiki 800-900 zł


Recommended Posts

Witam, ostatnio testowałem grę Black Desert i działała strasznie słabo na moim kompie. Grę odpalałem w FHD i ustawieniach niskich/średnich i szału nie było. Przypuszczam ze to wina grafy wiec chciałbym zmienić na coś wydajniejszego. W grę wchodzi używana i nowa. A komp to :

Plyta: Asrock p67pro3

Procesor: i5 2500 k (nie podkrecony)

Karta graficzna :Radeon R7 265 MSI 2GB DDR5 OC
Zasilacz: XFX Core 550W
Ram: Kingston HyperX DDR3 2x4 GB 1600 Mhz CL9

 

Link to post
Share on other sites

Tylko ze gtx 780 to wydajnosc r9 280x.

Ty chyba kolego musisz grzybki odstawić :lol: 780 to rywal 290

 

Wracając do tematu, jak zmieniać to tylko na używkę r9 290 lub gtx 780, gtx 960 i r9 380 to za mały skok wydajności.

 

W fHD 780 według tego wykresu odjeżdża 13% więc nie przesadziłeś tylko całkiem odleciałeś.

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

http://www.komputronik.pl/product/287232/Elektronika/Cz%C4%99%C5%9Bci_PC/GIGABYTE_Radeon_R9_380_4GB_G1_GAMING_mysz_GIGABYTE_M6880X.html

Jak już bierzesz stamtąd, to weź to. Będziesz miał mysz, którą możesz opchnąć czy cokolwiek.

Racja , nie zauważyłem tego , dzięki :)

Takie pytanko jeszcze na temat wydajności gtx 960 vs R9 380 , którą kartę lepiej wybrać bo w necie są rożne opinie i ciężko się zdecydować. I która z nich dostaje większego kopa po OC ??

Edytowane przez Verus
Link to post
Share on other sites

Ja bym bardziej obstawiał na R9 380,a to dlatego że Nvidia za jakiś czas zapomni o tych modelach,mam na myśli wsparcie w sterownikach,plusem do GTX-a 960 jest lepsza kultura pracy,na pewno mniej prądu potrzebuje.

Mimo wszystko jak bym miał te 1tyś. to bym skusił się na coś takiego http://olx.pl/oferta/karta-graficzna-sapphire-radeon-r9-290x-tri-x-oc-CID99-IDcmTDd.html  

Link to post
Share on other sites

Ten Sapphir też jest na gw. i o rok dłuższej bo do 2017r.

Gdyby nie zakup tego i5 3570k to bym ją miał,ale i tak jakoś następna chyba będzie GTX 970.

 

Może niech autor tematu przemyśli zakup GTX-a 960 czy R9 380,bo CPU nie taki zły i tu bym właśnie widział w parze z jakimś R290x/390 lub GTX-em 970,wiem że są droższe,ale czasem warto poczekać i dozbierać niż mieć mały nie dosyt. 

 

edit:BuryZenek ten R9 290X z OLX tylko odbiór osobisty,tak mi jakiś czas temu pisał/mówił sprzedający.

Edytowane przez wasyl1976
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...