Skocz do zawartości

Czy zasilacz uciągnie GTX 650 Ti BOOSt lub GTX 660


Recommended Posts

Witam. Chcę zmienić kartę graficzną z GTX'a 550 2GGDDR5 na gtx 650 ti boost lub gtx 660. Zasilacz to Xilence 550W XP-550. Mam Phenoma II 1055T. Tutaj macie porównania:

 

http://www.benchmark.pl/ranking/porownanie/geforce-gtx-660-vs-zotac-geforce-gtx-650-ti-boost

http://www.benchmark.pl/produkt/ranking/geforce-gtx-650

Link to post
Share on other sites

Cooler Master nwm czy to dobra, firma kolega mi nie polecal bo jak wszedl w hw monitor napiecie pokazywalo niestabilne. Interesuje mnie dobrej firmy zasilacz w takim gdzie napiecie bedzie stabilne 600-650 w, mam 200 stowki. Moge ewentualnie dolozyc jeszcze jedna.

Kopnij kolegę w du**ę za takie rady i powiedz że nie chcesz się kolegować z baranami, programami nie sprawdza się napięć na poszczególnych liniach, jak już to sprawdzi pobór prądu przez poszczególne elementy na płycie a to co innego.

 

Ten coolermaster to bardzo doby zasilacz i jego 550w wystarczy do każdej karty która jest teraz na rynku.

Link to post
Share on other sites

Hmmm... ja mam XFX-a 450W od paru lat i jak bym zmieniał to też zapewne na coś z tej firmy.

Obecnie "ciągnie" GTX-a 770 i "dziadka" i5 750 OC na 3.8GHz z którym się rozstaję  na poczet i5 3570k.

 

Moje typy to np. Antec VPF 550W (dobry i stabilny) lub jak wspomniałem jakiś XFX 550W który powinien wystarczyć do Twoich wymagań.

 
Link to post
Share on other sites

wrzuć pytanie do działu obudowy i zasilacze, jest tam paru mądrych kolesi co znają się na rzeczy ( np. mrozinho, owoce morze) - myślę że pomogą. Ze swojej strony mogę dodać że zasilacze xfx są niezłe, np. core tx 550 w można wyrwać za około 250 zł i masz 5 lat gwarancji. Ja osobiście zasilacza używanego bym nie kupił, nigdy nie masz pewności jak był eksploatowany i dlaczego ktoś chce go sprzedać. Warto jest też odżałować i kupić zasilacz modularny - ja mam ocz zt 750 jest on modularny i dzięki temu mniej kabli mam w budzie.  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...