Skocz do zawartości

Zmiana karty. W końcu.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez katystopej,

Recommended Posts

Witam

Proszę o pomoc

 

 

 

 

-Kiedy dokonujesz zakupu i jaką kwotą dysponujesz: W tym tygodniu, chyba że np. w następnym jakaś ciekawa propozycja wychodzi.  1500-1700zł

-Zastosowanie: Głównie gry. BF4, Star Wars Battlefront, GTA V .Bardziej gry wymagające.

-Model i moc zasilaczachieftec ctg-500-80p 500w

-Reszta specyfikacji komputera 
Interl i5-3570k 3,4ghz. 

Asrock Z77 Extreme4

Corsair ddr3 2x4gb, 1600mhz, cl 9.0 vengeance LP

 Kingston 120GB SSDNow V300

chłodzenie procka: Cooler Fortis HE12251

-Rozdzielczość monitora: Full HD

-Dodatkowe wymogi: Głównie interesuje mnie wydajność. Może być głośna ważna wydajność. Mało będę się bawił też w OC. 

Link to post
Share on other sites

Zotyac ma dobrą wersję AMP Extreme core Edition 2 lata sklepu i po rejestracji dodatkowe 3, po czym jak by co w ciągu tych trzech wysyłasz darmową paczką do Anglii na RMA bo się u nich dowiadywałem.
Po żądna recenzja:
http://thepcenthusiast.com/zotac-geforce-gtx-970-amp-extreme-core-edition-review/2/

EVGA lub MSI też wchodzi w rachubę.

Link to post
Share on other sites

dzięki. takie pytanie, radeon niby jest mocniejszy, ma obsługę dx 12, 8gb pamięci a i tak sporo osób poleca gtx co jest jego fenomenem? 

 

Zotyac ma dobrą wersję AMP Extreme core Edition 2 lata sklepu i po rejestracji dodatkowe 3, po czym jak by co w ciągu tych trzech wysyłasz darmową paczką do Anglii na RMA bo się u nich dowiadywałem.
Po żądna recenzja:
http://thepcenthusiast.com/zotac-geforce-gtx-970-amp-extreme-core-edition-review/2/

EVGA lub MSI też wchodzi w rachubę.

 

nie wiem czy zotac wejdzie w obudowę

Edytowane przez frems
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...