Skocz do zawartości

[S/Z] Lenovo Y50-70 I5 GTX 960M! SSD!


Recommended Posts

Witam, do sprzedania bądź zamiany posiadam świetnego laptopa Lenovo Y50-70, świetny sprzęt dla graczy, nie katowałem go, tak na prawdę jedyną grą która była na nim zainstalowana jest CS GO, na rozdzielczości 1024x768 i ustawieniach wszystko na low wyciąga 250-300 fpsów przy zwyczajnej turniejowej rozgrywce 5vs5.
Oczywiście sprzedaje laptopa w konfiguracji : 

I5 4210H
8gb ram 
SSD 256GB
GTX 960M

Temperatury podczas gry w CS GO na podstawce Coolermaster Notepal U2 dochodziły max. do 80 stopni, laptop jest na prawdę przy tym cichy.

Laptop jest oczywiście jeszcze na gwarancji, został kupiony w x komie pod koniec lipca tego roku, dokładnie nie pamiętam daty zakupu, coś ok. 30 lipca więc jest on jeszcze na długiej gwarancji producenta.

W zestawie jest wszystko co dał producent + w.w podstawka coolermastera, jedna z najlepszych w swojej cenie moim zdaniem, położenie wentylatorów ustawia się samemu więc podkładka w jakimś chociaż minimalnym stopniu wpływa na temperatury.

Trade Value : 3000zł, do lekkiej negocjacji, wzorowałem się na cenach wystepujących na allegro oraz olx, nowego z tego co widziałem można dostać za ok. 3500zł.

Więcej informacji udzielę na PW.


@Co do wymiany to najchętniej przygarnąłbym jakiegoś PC'ta o wartości ok. 2k zł + dopłata, ew. na PC'ta o podobnej wartości co ten laptop.

Przepraszam za jakość zdjęcia, nie posiadam lepszego aktualnie lepszego aparatu.

Sprzęt można zobaczyć w Częstochowie albo w Krakowie.

http://i58.tinypic.com/10h9m6b.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...