Skocz do zawartości

Otwarte/półotwarte słuchawki nauszne do 360 zł


Recommended Posts

Witam,

chciałbym kupić otwarte słuchawki do 360 zł(będą używane w domu i chce wiedzieć co się koło mnie dzieje). Słucham głównie popu. Będą podłączane do kompa ( płyta główna msi z97 gaming 3, zintegrowana karta dźwiękowa ze wzmacniaczem. Niby jest napisane, że wysterują słuchawki do 600 omów.).

Wpadły mi w oko Superluxy HD668B i AKG K240 Studio, ale nie wiem czy jest sens tyle dopłacać do AKG zwłaszcza, że będą podłączane do integry.

 

Proszę o pomoc i propozycje.

Link to post
Share on other sites

TS-671 kupi za 199zł, a na tych naszych kochanych januszowych forach sprzeda za 130-140zł, na allegro parę złotych więcej. Ja sprzedawałem 2 tygodniowe za 120zł, jak kupowałem nowe, tylko, że ja dorwałem nowe za 140zł.

 

Najlepsza opcja to zwrot, a nie zabawa w odsprzedaż.

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Podłącze się pod temat - też szukam czegoś w tej cenie.

 

Czy zamiast tego Aima nie lepszy byłby jakiś zewnętrzny DAC? Nasłuchałem się i naoglądałem że to dużo lepsze rozwiązanie niż wewnętrzna karta dźwiękowa. Te Superluxy będą ok jeśli lubię stonowane brzmienia z lekkim naciskiem na dół?

Link to post
Share on other sites

Na razie w cenie do 600zł nie znalazłem zewnętrznego urządzenia, które mogłoby równać się z AIMem SC808. Miałem też Audio-gd 11.32, które z nim przegrało batalię. 

 

Teraz na weekend dostanę Aune X1S, kosztujący 1000zł i dopiero w nim upatruję sprzęt mogący pokonać dźwiękowo AIMa. Przetestuję i sprawdzę.


Przegrał z AIMem:

- AudioQuest DragonFly 1.2

- Geek Out 450

- Audioengine D1

- Musiland 02

- Audio-gd 11.32

- SMSL M2

- ODAC + O2

 

Chyba to wszystko co udało mi się sprawdzić.

Link to post
Share on other sites

To jeszcze tak trochę poza tematem - mam w tym momencie dwie kolumny Altus 140 podłączone do amplitunera Technics SU-V45A. Jak to najlepiej rozwiązać? Kupić kartę Aim 8000, do niej podłączyć Technicsa, a do niego słuchawki? I nie odpowiedzieliście jeszcze czy te słuchawki podejdą pod mój gust ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...