Skocz do zawartości

dying light spadki fps


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jarnuszkiewiczm,

Recommended Posts

Witam.

Mam problem ze spadkami fps w dying light . 

Komputer :

Procesor Intel CORE i3 4150 3.5GHz LGA1150 BOX Karta graficzna Gigabyte Radeon R7 260X OC, 1GB GDDR5 Pamięć HyperX FURY DDR3-1600 4GB  Karta graficzna Gigabyte Radeon R7 260X OC, 1GB GDDR5

Wiem ze nawet minimalnych nie spełniam. Mam te 40fps na niskich ale zdarzają sie spore spadki .

Link to post
Share on other sites

Zmniejsz ustawienia tekstur na średnie, jeżeli to nie pomorze to za mało ramu masz. Ja na fx 4100+gtx 680 2gb  i 8gb ram mam ponad 40fps. Kuzyn ma 6gb ram i czesto mu się gra zawiesza, bo jest ramu za mało. Ewentualnie morzesz sprawdzić temperatury czy coś się nie przegrzewa, np Everestem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Zasięg rysowania na 0, mapy cieni Low, tekstury normal, V-sync off i zmniejsz rozdzielczość i koniecznie pole widzenia w zakładce opcje gry daj na default i powinno działać, jeżeli nadal jest źle to znaczy, że to jest zbyt słaby komputer niestety, możesz się ratować modem

http://www.nexusmods.com/dyinglight/mods/18/?pozwala on powyłączać całkowicie pewne rzeczy, jak np odbicia świateł, cienie chmur itp, po paru zabiegach powinieneś pograć płynnie 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...