Skocz do zawartości

BIT Gliwice 26-27.11


Recommended Posts

no i nieszczęsne stoisko Overclock.pl...

Ja Ci dam nieszczęsne! ;)

:P

albo koledzy mieli ogromnego pecha i dostali spalone/skatowane procesory

980X - nikt z Intela nie kwapił się go sprawdzić, otrzymaliśmy zesputy CPU :o

i5 655k - miał CB przy około -70*C, podkręcał się tak jak na powietrzu (4,5 GHz), czyli sztuka wymęczona przez ludzi, którzy wcześniej ją testowali...

Phenom X4 970 - tutaj można było coś pokręcić, ale sztuka także mocno "zmęczona", bo 2, 3 i 4 rdzeń odmawiały posłuszeństwa nawet przy tylko 5 GHz. Ostatecznie kręciłem na jednym rdzeniu. Wyniki wrzucę później, jak dodam na hwbot (ale są strasznie słabe - CPU był wcześniej mocno katowany).

Kart graficznych nie przetestowaliśmy, bo do tego nadawał się tyko i7 980X, który nie działał :[

i do tego dyski ze zwalonymi systemami operacyjnymi

Systemy stawiałem na miejscu. Okazało się, że X4 970 przy każdym razie gdy traci stabilność w systemie to cały OS się sypie i trzeba go instalować ponownie. W ciągu pokazu instalowałem W7 kilkanaście razy :o

Niemniej jednak azot się lał

Oczywiście :o Zostało nam jeszcze z 20 litrów :D

i do tego był nawet suchy lód :menda: (@koziro - używaliście go w ogóle)?

Do kręcenia nie używaliśmy, bo po prostu za ciepły jest :P X4 970 ciągle śmigał przy -186*C

był także GTX 580, HD5970, ale "chłopcy" CHYBA nie odważyli się ze względu na bandę wygłodniałych dzieciaków ich użyć

Nie mięliśmy specjalnych gablotek do wystawiania sprzętu, więc woleliśmy nie ryzykować.

Co do kradnięcia sprzętu. Ekipa Overclock sprawdziła się genialnie i nie zniknęło nic (oprócz gadżetów, które rozdawaliśmy wszystkim chętnym).

Link to post
Share on other sites

Zaraz wstawię najlepsze zdjęcie jakie uda mi się znaleźć...

 

 

EDIT:

 

Wiem, że słabe, ale są :menda:

 

Stoisko overclock.pl

 

http://img822.imageshack.us/img822/4973/dscf0525r.jpg

 

 

azot i lód

 

http://img502.imageshack.us/img502/6900/dscf0558q.jpg

 

 

nalewamy...

 

http://img836.imageshack.us/img836/4654/dscf0588p.jpg

 

 

koziro psuje płytę

 

http://img834.imageshack.us/img834/4488/dscf0603f.jpg

 

 

kontener

 

http://img98.imageshack.us/img98/7346/dscf0611l.jpg

Link to post
Share on other sites

A gdzie zdjęcia?

Napisałem, że w wolnej chwili wrzucę (bo u mnie to trochę trwa - wolne łącze)

Wiem, że słabe, ale są

Nasze zdjęcia coś nie wyszły :D Wybiorę kilka i wrzucę, poczekajcie chwilkę :menda:

 

Niedługo będę robił konkurs na najlepsze zdjęcie naszego stoiska na BIT. Jak wystartuje, to jeśli chcesz, podam Ci link i będziesz miał możliwość wygrania fajnych nagród :[

nalewamy...

Dobre to foto :o Ciężkie to było, ale dałem radę ;) W takim jednym dewarze były 32 litry ciekłego azotu, a sam pusty dewar na oko ważył z 30 kg jak nie więcej (do auta nosiliśmy w 2 osoby). Jednakże po całej imprezie dość mocno bolały mnie ręce (przygotowanie stoiska zaczęło się około godziny 23. w czwartek i trwało prawie do rana :o (jakbyś na mnie spojrzał to ciągle mocną kawę piłem w czasie pokazu, w tym jedną mrożoną LN2 :o )

koziro psuje płytę

Tu bym się kłócił, bo zaizolowałem tak dobrze, że ani razu nie musiałem rozmrażać platformy, mimo że kilka razy zabrakło prądu i zaczynała pojawiać się woda... Jestem dumny z tej izolki :P A mobo to ASUS Crosshair IV - bardzo przyjemna płytka jak dla mnie :P
Link to post
Share on other sites

koziro psuje płytę

Tu bym się kłócił, bo zaizolowałem tak dobrze, że ani razu nie musiałem rozmrażać platformy, mimo że kilka razy zabrakło prądu i zaczynała pojawiać się woda... Jestem dumny z tej izolki :menda: A mobo to ASUS Crosshair IV - bardzo przyjemna płytka jak dla mnie :[
to był żart ;)

 

Mam jeszcze filmik z nalewania azotu (nawet dobra jakość)...

Link to post
Share on other sites

No ja zdjec nie robilem, bo nie wiedzialem ze konk na to bedzie :[

Regist, nie wiem o ktorej byles, ale czemu sie nie przedstawiles? Stalem ciagle przy stanowisku i Raku twierdzil potem ze stales obok :menda:

Ja bylem od okolo 16:10, ale wtedy juz prawie nic poza proba wykrecenia czegokolwiek i stoiskiem FUN gdzie rzucali myszka nie bylo, a lan party jeszcze sie nie zaczelo.

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze filmik z nalewania azotu (nawet dobra jakość)...

Filmiki będą premiowane podwójnie ;)

No to wrzucaj

Jestem na tak. Jeszcze jedno tak i przechodzisz dalej :menda:

No ja zdjec nie robilem, bo nie wiedzialem ze konk na to bedzie

Nie mówiłem Ci? :[ Chyba zapomniałem... pamiętam, że kilku osobom wspominałem o konkursie na najlepszą fotkę. Zrobię go chyba na naszym fan page'u na Facebook'u :D
Link to post
Share on other sites

hmm - tylko ona ma ~100 MB i do tego konto trzeba by założyć na yt (bo jedno już mam co wrzucałem filmik do minirecki, ale nie pamiętam hasła i loginu :[ )

 

 

Ja byłem od 10 do 13, a potem wpadłem na 5 minut po 17 (chyba w tedy co mich@el dzwonił, że zabłądził) żeby zobaczyć, że nic już niema ;)

 

 

kurcze piszecie aż nie umiem się dobić do wysłania :menda::D

 

Co można wygrać na tym facebooku?

Link to post
Share on other sites

No wlasnie jak byles wtedy kolo 17 to nawet sie nie przedstawiles, a nikt mi nie powiedzial ze to Ty ;) Mogles potem skoczyc z nami na browara :D

 

@Dawid, no raczej nie mowiles, bo aparat miałem, ale widziałem, że macie lepsiejszy i robicie foty to nie chcialo mi sie go wyciagac :o

 

Btw. Nie wie ktoś, czy Rafał dotarł w nocy na hale? :menda: Teoretycznie mial tak łatwą drogę, że sam wiedział jak trafić, ale wole miec pewnosc :[

Link to post
Share on other sites

Co można wygrać na tym facebooku?

Fajne nagrody :[ Dowiesz się w swoim czasie :o

ale widziałem, że macie lepsiejszy

...którym wyszły średnie fotki :D Szkoda, że ja nie miałem czasu, bo w sumie najbardziej ogarniałem tą lustrzankę ;)

to nie chcialo mi sie go wyciagac

Jak widziałem kogoś z aparatem to mówiłem o konkursie. Trza było wyciągać, żałuj teraz :o

Nie wie ktoś, czy Rafał dotarł w nocy na hale?

On ponoć się tak naku*wił, że michi go olał i wraca sam :o

 

regist88, jeśli dobrze pamiętam Twoją facjatę, to powiem Ci że mamy razem za******e foto :menda:

Link to post
Share on other sites

regist88, jeśli dobrze pamiętam Twoją facjatę, to powiem Ci że mamy razem za******e foto :[

 

Jak co to taki zgarbiony, niski, blady, pryszczaty i w okularach ;)

 

 

EDIT

 

oglądam inne filmiki i mam wrażenie, że ktoś z widowni podczas nalewania ciekłego azotu do kontenera trzyma rękę w spodniach - najwidoczniej się podobało :menda:

Link to post
Share on other sites

oglądam inne filmiki i mam wrażenie, że ktoś z widowni podczas nalewania ciekłego azotu do kontenera trzyma rękę w spodniach - najwidoczniej się podobało

Masz wiele tych filmików czy ktoś inny wrzucał? Jak masz dużo to wrzuć wszystko, ja obejrzę i jakoś to wykorzystam. Odwdzięczę się, wiesz jaki jestem :D

Jak co to taki zgarbiony, niski, blady, pryszczaty i w okularach

No to chyba Ty się załapałeś akurat :D Niby Cię pamiętam, ale jednak krótko rozmawialiśmy, a ja pamięć do twarzy mam słabą :)

Foto jest w momencie, gdy chowałem i5 655k do kieszeni :(

Link to post
Share on other sites

Ale mówisz, że dotarł? To dobrze

Ja tego do końca nie wiem... Dzwoniłem do niego nawet, bo jakaś zadyma z laptopem była, ale już ładnie nie ogarniał, bo zamiast osoby, o którą go prosiłem dał mi chyba Ciebie do telefonu :(

Kur*a jak zmienić jakość wysyłanego filmiku?

Przy wrzucaniu jest tam po jakaś opcja... Albo w czasie odtwarzania zmieniasz jakość w prawym dolnym rogu
Link to post
Share on other sites

A o ktorej dzwoniles?

W pewnym momencie chcial, zeby go odprowadzic na Plac Piłsudskiego, bo tam niby mama ma podjechac. Okazalo sie, ze ciagle zdawalo mu sie ze jest w Bielsku, i dzwonil do mamy, ze "wlasnie kolega powiedzial mi ze jestem w gliwicach" :D Ciagle powtarzal mi, ze mu kolega powiedzial, ze jest w bielsku i tego sie trzymał :(

 

Edit: co do YT, czesto jeszcze musi sobie przerobic ten filmik na te lepsze rozdzialki, co wymaga czasu. Sprawdz potem czy nie da sie wiekszej ustawic :)

Link to post
Share on other sites

Pomimo tego, że robiłem fotki koło 17 to Ciebie kowdi nie ma - robiłem fotki ziemi kiedy dochodziłem do hali. Miało to tylko rozświetlać mi drogę bo od strony rzeczki (na mapce sobie zobaczcie) jest park w którym było ciemno i nie zauważył bym nawet 4 razy większego niż normalnie GTXa 580 - nawet gdyby leżał nawet na środku drogi.

 

 

@koziro - jak wysłać to zdjęcie na facebooku (muszę konto założyć bo nie mam :( ) ?

Link to post
Share on other sites

Pierwsze nalewanie było najgorsze, bo dewar był pełny :D Potem to już samemu dawało radę :D

 

Zaraz wrzucam fotki na fanpage Overclock na faceboku. Dam tutaj linka, od razu się zapiszecie do fanów :D

 

regist88 - jak wrzucisz wszystkie filmiki (fajniejsze :D ) to daj mi linki lub jak chcesz to wrzucaj tutaj :)

 

EDIT:

Pytanie raczej do Koziro, bo nie wiem czy robiles fotki jak byles kolo 17 na chwile

Jest jedna taka fotka... Podeślę Ci jak mi przypomnisz, ale to później, bo teraz sporo wrzucam dla Gigabyte i na tego Facebooka, a mam wolnego neta :/

 

EDIT 2:

@koziro - jak wysłać to zdjęcie na facebooku (muszę konto założyć bo nie mam :( ) ?

Konkursu jeszcze nie ma... Będzie jak ustalimy dokładnie nagrody.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...