Skocz do zawartości

i5 4460, GTX960, 8GB - 3 miesięczny komputer


Recommended Posts

Witajcie, ile obecnie jest warty taki trzy miesięczny komputer?

i5 4460

Gigabyte B85M-D3H

Crucial Ballistix Sport 8GB CL9 1600MHz

Corsair VS 450W

WD Blue 1TB

Crucial BX100 120GB

Gigabyte GTX960 4GB

Zalman Z1

 

Zastanawiam się nad sprzedażą, bo doszedłem do wniosku że nie potrzebuje takiej mocy. 

 

Z góry dziękuje. 

Link to post
Share on other sites

Komputer kupowany po taniości za ostatnie pieniądze. Zasilacz byle pociągnął. Oczywiście i5(nie bede podkręcał) musi być + 960 i koniecznie SSD, może być 120GB nie potrzebuję 240GB. Nie chce Ci sie już grać, bo spodziewałeś się dużo wiekszego komfortu grania i pracy. Sprzętu i tak nie sprzedasz bo nie bedzie ci się opłacać.  Tak to widze :)

 

EDIT:

A cena w całości koło 2tyś może troszke więcej :) Ale allegro pójdzie drożej albo na części. 

Edytowane przez michal07901
Link to post
Share on other sites

Co ty za głupoty bredzisz :o . Mówisz że kupowałem ten komputer za ostatnie pieniądze? Mocno byś się z dziwił. Zasilacz byle pociągnął, tyle że CPU + GPU w stresie wezmą może 300W, zasilacz ma ponad 400W na linii +12V, więc zostaje jeszcze 100W zapasu. Po co mam brać dwa razy większy dysk skoro go nie wykorzystam? Marnowanie pieniędzy. Tak samo jeśli chodzi o podkręcanie, mam dopłacać jakieś 700zł do lepszego cpu mobo i collera żeby zyskać trochę więcej FPS? Kupując ten komputer dokładnie wiedziałem jaką wydajność otrzymam. Kupowałem go pod GTA 5, ale ile można grać w jedną grę. 

Następnym razem zanim coś napiszesz to się zastanów, bo głupoty piszesz że głowa boli. 

Link to post
Share on other sites

Nie wiem co bierzesz michal ale zmien dealera. Zlozylem dwa bardzo podobne zestawy tzn ten sam procek, to samo gpu i ten sam zasilacz i jest OK nawet przy 100% obciążeniu sprzętu którego w realnym użytkowaniu (czy to w grach czy w pracy) praktycznie nie osiągniesz. Nie każdy pcha elektrownię 1000W do sprzętu któremu spokojnie wystarczy te 400 W na linii 12V, ewentualnie nie każdy kupuje zasilacz fanless 450W za 500pln. Ta zasiłka to całkiem sensowny wybór jeśli ktoś nie chce przepłacać  i nie ma jakiś szczególnych wymagań typu absolutna cisza itd.

Edytowane przez mpzgora
Link to post
Share on other sites

Komputer kupowany po taniości za ostatnie pieniądze. Zasilacz byle pociągnął. Oczywiście i5(nie bede podkręcał) musi być + 960 i koniecznie SSD, może być 120GB nie potrzebuję 240GB. Nie chce Ci sie już grać, bo spodziewałeś się dużo wiekszego komfortu grania i pracy. Sprzętu i tak nie sprzedasz bo nie bedzie ci się opłacać.  Tak to widze :)

 

EDIT:

A cena w całości koło 2tyś może troszke więcej :) Ale allegro pójdzie drożej albo na części. 

Ja bym się za taki post obraził.

Witajcie, ile obecnie jest warty taki trzy miesięczny komputer?

i5 4460

Gigabyte B85M-D3H

Crucial Ballistix Sport 8GB CL9 1600MHz

Corsair VS 450W

WD Blue 1TB

Crucial BX100 120GB

Gigabyte GTX960 4GB

Zalman Z1

 

Zastanawiam się nad sprzedażą, bo doszedłem do wniosku że nie potrzebuje takiej mocy. 

 

Z góry dziękuje. 

Na wstępie przytoczę moją historię z Czerwca. Otóż sam próbowałem sprzedać komputer przez parę miesięcy było zero odzewu. Wystawiłem za 3000 zł, a zmuszony byłem sprzedać za 1800 zł. Komputer jest BARDZO ciężko sprzedać w porównaniu do np. laptopa. Myślę, że z 2000 zł dostaniesz, ale zaznaczam że BARDZO ciężko będzie znaleźć kupca. Po prostu rynek wtórny komputerów stacjonarnych kuleję i kuli ku upadkowi coraz bardziej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...