Skocz do zawartości

Głośniki z dobrym basem do 500 zł albo trochę więcej.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez ALF,

Recommended Posts

Dzisiaj odebrałem Edifier R1700BT 2.0 i Edifier C2XD 2.1 - bardziej podpasował mi drugi model. Bardziej soczysty dźwięk.


Janie rozumiem chcesz głośniki 2.1 to nagle trzeba 5000 zł wydać.

 

Ludzie Bose Companion 50 2.1 też niczego sobie za 1700 zł jak kogoś stać.Po co wydawać 5000 zł?????

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego ze żeby mieć dobry bass musisz mieć

 

A) odpowiednio dużo przestrzeni

B) odpowiednią akustyke

C) duży i dobry sub

 

Oczekujesz wiele tylko bass to strasznie problematyczne temat jeśli oczekujesz nisko schodzącego miesistego soczystego o mocnego to ciężka sprawa

Jeśli oczekujesz ze będzie tylko konkret łupać to już zadanie łatwiejsze :D

 

Zacznijmy od tego jakie wymiary ma pokój i czy jesteś w stanie w nim poprawnie rozmieścić glosniki

Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego ze żeby mieć dobry bass musisz mieć

A) odpowiednio dużo przestrzeni

B) odpowiednią akustyke

C) duży i dobry sub

Oczekujesz wiele tylko bass to strasznie problematyczne temat jeśli oczekujesz nisko schodzącego miesistego soczystego o mocnego to ciężka sprawa

Jeśli oczekujesz ze będzie tylko konkret łupać to już zadanie łatwiejsze :D

Zacznijmy od tego jakie wymiary ma pokój i czy jesteś w stanie w nim poprawnie rozmieścić glosniki

pffff ja chcę do PC głośniki pokój jest duży spory nie pamiętam jaki :D ale duży a karta dźwiękowa do aim 808 a sub pod biurkiem a satelitów na biurku
Link to post
Share on other sites

A ja z kolei czytałem, że to właśnie r2600 są bardziej basowe i ogólnie muzykalne, bo 2730b są bardziej neutralne i "monitorowe". Niestety nie mogę tego zweryfikować :D ale sam zdecydowałem się na 2600 które musiałem odeslac i teraz nie wiem czy brać 2600 czy jednak dopłacić do 2730...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...