Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej,
Przymierzam się do zakupu kompa - Levovo y 70-70 i5, gtx960, 16GB RAM
Jakieś opinie od użytkowników tego modelu?
- Jak jest z jakością wykonanie - chodzi mi o to jak to wygląda po kilku miesiącach użytkowania?
- Grał ktoś w Wiedźmina 3 - na jakich on ustawieniach pójdzie - 1920x1080, high płynnie da radę?
- Czy w wymagających grach typu właśnie Wiedźmin 3 komp bardzo się grzeje i czy występuje throttling?
- Jak oceniacie matrycę?

dzięki http://www.nhl.pl/style_emoticons/default/smile.gif

Link to post
Share on other sites
- Czy w wymagających grach typu właśnie Wiedźmin 3 komp bardzo się grzeje i czy występuje throttling?

- Jak oceniacie matrycę?

 

 

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Lenovo-Y70-70-Touch.129892.0.html

 

 

 

- Grał ktoś w Wiedźmina 3 - na jakich on ustawieniach pójdzie - 1920x1080, high płynnie da radę?

 

 

http://www.notebookcheck.pl/Testy-Wiedzmin-3.142971.0.html

 

 

- Jak jest z jakością wykonanie - chodzi mi o to jak to wygląda po kilku miesiącach użytkowania?

 

 

Szukaj opinii.

Link to post
Share on other sites

Gtx 960m i 860m (wersja maxwel) to są te same karty z innym taktowaniem mam dokładnie to samo tylko 8 gb Ram Wiesiek daje rade spokojnie w high na 40 fps z lekkimi spadkami, throlnig czy jak to się pisze nie występuje, temp pracy bo długim obciążeniu 71 stopni na karcie i procku (nie jestem pewny czy wtedy nie obniża wydajności ale spadków nie widać) GTA v lata w 90 procentach na very high. Dysk 1 Tb z 8gb sshd ssie po całości xd

Dodatkowo touchpad aż dziwne ze nikt o tym nie pisał ale jest beznadziejny! Nie dość ze puka to jeszcze słabo działa, ogólnie w tej cenie lapek jak najbardziej polecam.

 

Aha i ten i7 bez throtlestop w grach działa bez turbo z taktowaniem 2,6 GHz

Z grafiki idzie wyciągnąć dodatkowo 120 MHz bez zmiany temp w msi afterburner.

Jak byś chciał jeszcze coś wiedzieć to śmiało pisz, odpowiem :-P

 

 

Edit, zong ja mam Y50-70, ale co do temp i sprzętu są takie same, posiadają taki sam układ chłodzenia i płyty, TOUCH pad nie wiem

Edytowane przez Tomasz Józwik
Link to post
Share on other sites

 

 

Wiesiek daje rade spokojnie w high na 40 fps z lekkimi spadkami

Yhym, a wszystkie testy tej karty w Wieśku 3 kłamią..

 

http://www.notebookcheck.pl/Ranking-kart-graficznych-w-grach.31531.0.html

Wysokie + FHD = 25 kl./s.

Średnie + HD = 48 kl./s.

 

GTA V na ustawieniach bardzo wysokich w FHD? Raczej nie.

Wysokie + FHD = 48 kl./s.

 

Autor raczej nie chce grać na granicy płynności.

Link to post
Share on other sites

A widzisz a ja jestem stary gracz i w pełni jara mnie granie w 30 fps a nie jakies pseudo odczucia z 60 plus fps, to jest laptop za smieszne pieniadze który pozwala uruchomić cięzkie gry w bardzo dobrej grafice. Tu masz linka jak koles gra w full hd i very hight

ja mam nie które bajery wylaczone, z uzycia widac ze grafa caly czas 100% obciążenie dlatego nawet po nie wielkim oc dostajemy ostrego kopa fps. Jedyna wadą tego lapka jest to ze producent blokuje turbo podczas gier... ale w tym przypadku nie przeszkadza to rozwinać skrzydel, aha i zaraz bd komentarz ze laptopa kręcę (+135 MHz na gpu)tak robie to i sie ciesze ze za darmo mam wiecej fps, temperatura tez caly czas blisko 70 stopni wiec lajtowo sobie lata :)

 

 

Ale widze ze tutaj tez panuje moda cos nie jest jak ja chce to sie przyczepie? :D

Link to post
Share on other sites

Ja się nie czepiam. Również miałem Lenovo Y50 (860M - 4 GB) i wiem na co stać taki sprzęt. Jeżeli komfort rozgrywki to dla Ciebie 30 kl./s.. to gratuluję.

 

Filmik bardzo dobrze obrazuje wydajność. Najniższa ilość kl./s wynosi 28... Polecam pograć w 60.

 

Co do podkręcania - chyba każdy to robi. Skoro można mieć wyższą wydajność... Jestem jak najbardziej za, tylko że Lenovo osiąga wysokie temperatury. Z tym wzrostem wydajności to bym nie przesadzał.

Link to post
Share on other sites
w pełni jara mnie granie w 30 fps

 

 

I bardzo dobrze - lepiej dla Ciebie. Dobrze się z tym czujesz - rób tak dalej. Niedobrze - zmień (coś).

 

 

Jeden gra tak drugi inaczej (fps), tak samo jest z podkręcaniem i wieloma innymi rzeczami więc co co chodzi .

 

 

Na filmiki na YT  które niby udowadniają jak coś chodzi - radziłbym uważać. Co jeżeli te 25 fps ukrytych w rogu ekranu nas nie zadowoli ? Lipa ...  Jak konfiguracja będzie się niewiele różniła nazwą a wydajnością już sporo ? Lipa ...

 

 

 

Przymierzam się do zakupu kompa - Levovo y 70-70 i5, gtx960, 16GB RAM

 

 

Jeżeli do gier to radzę zmniejszyć ilość ramu a dołożyć do i7.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...