Skocz do zawartości

Kompletny zestaw 2500zł ~max 200/300 zł więcej


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: internet,gry i filmy

  • Maksymalna kwota: około 2500 zł

Których części potrzebuję: wszystkich,nie posiadam żadnych

Czy będę podkręcać sprzęt? jeśli zajdzie taka potrzeba,ale wolałbym nie

Rozdzielczość mojego monitora i model: nie posiadam żadnego

Specjalne wymagania: nie mam

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele): brak

Własna propozycja zestawu: otwarty na propozycję i pomoc

Inne: komputer dla brata,najlepiej z jakimś kodem na darmowe składanie komputera przez sklep,chyba wiecie o co chodzi XD

Witam serdecznie,założyłem już jeden temat w dziale laptopów przed chwilą ale myślę że do kwoty 2500zł nie znajdzie się żaden porządny laptop do gier,filmów i internetu.Także postanowiłem założyć jeszcze jeden temat tutaj i zobaczyć co z tego wyjdzie.Mój brak szuka laptopa/komputera do gier,filmów i internetu (myślę że z naciskiem żeby pograć sobie w jakieś sensowne nie stare gry).Nie posiada żadnych części i musi to być kompletny zestaw ze wszystkim.Czy jest możliwe złożenie jakiegoś sensownego kompletu z tej cenie?Myślę że jest możliwa jakaś ewentualna dopłata ~200/300zł max.Proszę o pomoc i z góry dziękuję za wszystkie propozycje.

 

Link to post
Share on other sites

Dobra a do jakich gier ma ten zestaw służyć?

Hmm na to mi ciężko odpowiedzieć.Myślę że jakieś CS GO.może Dota 2,Heroes of the storm,może jakies Battlefieldy i pewnie te nowsze które teraz wychodzą.Chodzi mi o optymalny zestaw w tej cenie,bez wypaśnych myszek,klawiatur,głośników itp.Możliwie najwydajniejszy sprzęt.Jeszcze z nim porozmawiam dokładniej ale proszę o jakieś propozycje zestawów XD.

Link to post
Share on other sites

wydajne 4 rdzenie (pod cs się przyda), szybki ram, pojemny i cichy dysk, podstawowa obudowa i płyta główna, wydajne gpu, schodzenie niżej ze sprzętem odbije się na wydajności, głośniki wzięte żeby nie były popierdułkami jak w laptopach, ewentualni to Głośniki komputerowe Creative A60 2.0 (51MF1635AA000) całkiem dobre jak na cenę opinie, monitor fhd najtańszy z dvi, z drugiej strony za 40zł więcej jest benq gw2255 

co do myszek i klawiatur jestem zielony  :menda: sam używam art am-69 za 30 zł i sobie chwalę :P ale nie mając nic lepszego pod ręką może nie wiem co tracę, zapytaj w dziale myszki i klawiatury, może podrzucą jakieś dobre budżetowe pomysły :)

http://www.morele.net/inventory/info/xGFiEb/

wysyłka i złożenie za 1zł 

1. umieścić w koszyku produkty wraz z usługą montażu i w polu „Wpisz kod promocyjny” wpisać: W3FHN58JFW. Koszty wysyłki oraz cena montażu zostaną zmienione automatycznie

Edytowane przez lewiis252
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...