Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam zamiar kupic telefon. Zastanawiam sie nad  xperia z1 compact.

Przegladalem oferty z1 na allegro, i w cenie do 900zl sprzedajacy licza sobie od 50zl w gore za wysylke, obawiam sie ze to sprzet sprowadzany z chin. Ogladalem tez uzywane xperie z1 compact ale jakos nie jestem przekonany do uzywanego telefonu.

 

 

edit: dopisze jeszcze swoje wymagania

 

- 2gb ramu

- wejscie na karte micro sd

- dobry tylni aparat

 

 

trafilem jeszcze na:

-Huawei Ascend P7

-HUAWEI P8 LITE

-HTC ONE M7

-Samsunga galaxy a3/s4,

 

 

 

zalezy mi aby telefon posiadal obsluge LTE oraz ekran nie moze byc wiekszy jak 5"

 

Co byscie polecali? a moze cos innego? nie chce lg ani motoroli.

telkefon sluzyc bedzie do dzwonienia, ogladania filmow, robienia zdjec, przegladania internetu, sluchania muzyki.

Pozdrawiam

Edytowane przez lukasch255
Link to post
Share on other sites

Xperia Z1 Compact ma tragiczny (!) tylny aparat. Xperia Z1 ma dużo lepszy - w tej cenie używany znajdziesz. Zobacz jeszcze porównanie wydajności Xperia Z1 do Huawei Ascend P7 (który wymieniłeś) i Samsung Alpha.

 

HTC One M7 ma Snapdragon 600 - zdecydowanie za słaby procesor na ekran FHD

 

 

Link to post
Share on other sites

Można rozważyć http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_180347.html?wid=3

 

Wysyłka z magazynów z UE, bez opłat celnych i VATu. W obecnym kursie to jakieś 580zł.

 

http://allegro.pl/lenovo-k3-note-k50-t5-z-pl-w-24h-etui-folia-i5692640569.html

 

Może ktoś zerknąć na powyższą aukcje ? Sprzedawca podaje że menu jest w 100 % po polsku, czyli mam rozumieć że nie będę musiał nic przy nim grzebać ? Wiem że płace praktycznie 150 zł za pośrednictwo...ale telefon mam w ciągu kilku dni u siebie a jakoś nie mam zaufania do niektórych portali ;)

Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że nie wnoszę niczego nowego do tematu, ale także rozglądam się za nowym telefonem i właśnie jestem zainteresowany Xiaomi Redmi Note 2. Posiada ktoś ten telefon, jakie oddaje uczucie podczas "macania", czy ekran jest w porządku, bateria i czy aparat robi zdjęcia przynajmniej przeciętne. 

Link to post
Share on other sites

To bym kupił LG G2 bo telefon jak na dzisiejsze czasy jest lepszy od konkurencji. Dual sim aż tak bardzo nie potrzebuję, a w G2 zmiana sim jest bajecznie prosta. Kupił bym także wersje 32gb bo jest niewiele droższa, wiem że wtedy nie posiadam gwarancji ale nawet jeśli bym posiadał to bym wolał naprawić coś na własną rękę. 

Serio G2 będzie miało tyle aktualizacji? 

Edytowane przez Fugens
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...